Dnes
Teplota: 8.3 °C

MMS - závady a nedostatky

Každý může zaslat fotografie a popis problému prostřednictvím MMS zprávy nebo e-mailem na adresu mms@mestonachod.cz. Tyto informace budou zveřejněny na internetových stránkách a doplněny o způsob řešení toho nedostatku.

Děkujeme Vám za spolupráci při údržbě vzhledu našeho města


15.04.2024   Ul. Tepenská

Dobrý den, je možná oprava komunikace v ul. Tepenská,která je ostudou Náchoda už dlouho,stará a dlouhodobě ve špatném stavu i přilehlý chodník,místa na parkování,místo pro odpad.


15.04.2024   Vodorovné dopravní značení

Dobrý den,
dne 3.8.2023 byl na těchto stránkách vznesen požadavek na obnovu vodorovného dopravního značení komunikace na odbočce z ul. Kapitána Jaroše ke Kauflandu.


12.04.2024   Sklopný sloupek

Dobrý den, vyznačeno na mapě - v tomto místě vedle Prioru -normálně projíždí osobní auta,která tam nemají co dělat - přes vztyčený sloupek (zábranu)osobní auto si najede více do leva a krásně tudy projede přes zábranu, která je úplně k ničemu .


11.04.2024   Nefunční veřejná WC u radnice

Dobrý den, 
o víkendu jsem navštívila veřejná WC v Náchodě a dámské WC bylo znečištěné a nefunkční (ucpané). Stejně tak WC pro vozíčkáře. Prosím o nápravu.
DěkujiFranka


11.04.2024   WC

Dobrý den, v Malých lázní je potřeba provést -dotažení záchodového prkénka -je uvolněné.
Ať nedojde k jeho poškození.


10.04.2024   Nelegální skládka Náchod - Ulice pod Lipím

Dobrý den,v ulici Pod Lipím v Náchodě, existuje skládka, která zřejmě nebyla povolena životním prostředím ani stavebním úřadem.


10.04.2024   Pískoviště

Dobrý den,moc bych poprosila o doplnění písku na pískoviště v parku ulice Jugoslávská.


10.04.2024   Úklid ulice Palachova

Dobrý den,znovu prosím o úklid ulice Palachova...bohužel je to již 2 měsíce co jsem dávala tento podmět o úklidu zde na MMS,ale doposud tam nikdo nebyl..


10.04.2024   Hřiště na Lipí

Dobrý den, může mě někdo vysvětlit proč je věčně zamčené hřiště na Lipí.


08.04.2024   Průjezd ulicemi Weyrova Příkopy

Dobrý den, bylo by prosím možné dát zpět květináč nebo ideálně instalovat vysouvací sloupek jako je ve Weyrově u náměstí i na druhou stranu směrem na příkopy?


08.04.2024   Rozbita cesta

Dobrý den, bylo by možné opravit propad komunikace v ulici Na Letné? Kostky jsou vymleté vodou z dešťů v loňském roce.


08.04.2024   Vančurova ulice

Dobrý den,denně projíždíme z Klínku Vančurovou ulicí  a poblíž mateřské školky parkují auta na chodnících a v protisměru.A to se děje každý den.Je tak poznat že tady kontroly nejsou.Zatím byl rekord na jedno projetí dvanáct přestupků.To na MP nevrhá dobré světlo.A opakuji,tohle je denně.Jana V.


02.04.2024   autovrak

Dobrý den, na Plhovském náměstí, na parkovišti u chodníku, téměř na kraji, je zaparkovaný rozbitý vrak, modré auto. Lze ho odtáhnout?


02.04.2024   Parkování na chodníku

Opakované parkování na chodníku na křížení ulice Na Letné a Komenského. Chodci i kočárky musí vstupovat částečně do vozovky ( hlavně s kočárky nebo rozměrným břemenem ) a vyjíždějící vozidla nemají dostatečný výhled na komunikaci v levo.


02.04.2024   Stání popelnic - ul. Borská

Dobrý den.

Chtěl bych opakovaně poprosit (naposledy jsem to zkoušel asi před 3 lety), jestli by nešly udělat v místě popelnicových stání na křížení ulic Borská / Wolkerova / Rybářská nějaké parkovací zarážky pro popelnice (upevněné do zámkové dlažby).