Pondělí, 07.05.2018Česko-slovenské partnerství Náchoda a Partizánského

Česko-slovenské partnerství Náchoda a Partizánského

Ve dnech 3. a 4. 5. 2018 navštívila delegace z Náchoda v čele s místostarostkou Pavlou Maršíkovou slovenské partnerské město Partizánske.

Na programu bylo slavnostní přijetí na půdě ZŠ Radovana Kaufmana, křest slovensko-české knížky pro děti Baťoviedky, rozhovor pro slovenská média nebo kulturní program pro české děti. Společně s vedením města Náchoda na Slovensko zavítalo i 40 dětí ze ZŠ Plhov a Komenského, které si mimo jiné vyzkoušely i zadělání a pečení těsta na vánočku a na chleba. V tomto týdnu na oplátku přivítáme žáky slovenských škol v Náchodě.

Česko-slovenské partnerství Náchoda a Partizánského Česko-slovenské partnerství Náchoda a Partizánského