Město

Předávání Cambridge certifikátů

Pátek, 28.06.2024

Ve čtvrtek 27. června se ve Spolkovém domě uskutečnilo slavnostní předávání certifikátů Camridge studentům jazykové školy Helen Doron Náchodsko.

Předávání Cambridge certifikátů Předávání Cambridge certifikátů

Pátek, 28.06.2024

Lávka pro pěší přes řeku Metuji v ulici Na Hamrech („u Plechovky“) bude od soboty 29.06.2024 UZAVŘENA V průběhu letních prázdnin bude probíhat její oprava, o opětovném zprovoznění vás budeme informovat před zahájením nového školního roku.

Lávka pro pěší přes řeku Metuji v ulici Na Hamrech Lávka pro pěší přes řeku Metuji v ulici Na Hamrech

Děti z MŠ Alšova nacvičovaly evakuaci

Pátek, 28.06.2024

Dnes proběhl za asistence hasičů z Velkého Poříčí nácvik požární evakuace dětí z Mateřské školy Alšova.

Prezentace dobrovolných hasičů náchodským studentům: inspirace pro mladé

Pondělí, 24.06.2024

V první polovině letošního roku proběhla, pod záštitou starosty města Náchoda Jana Birke prezentace dobrovolné hasičské činnosti náchodských hasičů.

Starší zprávy