Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Oprava komunikací v Třešinkách a " do Ameriky"

Pátek, 12.7.2019

Město Náchod uspělo s žádostí o dotaci na obnovu místních komunikací na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR.

Oprava komunikací v Třešinkách a do „Ameriky“ Oprava komunikací v Třešinkách a do „Ameriky“

Ledová plocha na zimním stadionu v Náchodě opět připravena

Pondělí, 8.7.2019

Od neděle 7. 7. 2019 začíná provoz ledové plochy na zimním stadionu v Náchodě.

Ledová plocha na zimním stadionu v Náchodě Ledová plocha na zimním stadionu v Náchodě

Požár v budově náchodské radnice – nikomu se nic nestalo, škoda nevznikla

Pátek, 5.7.2019

V 1.NP budovy radnice dnes v podvečer hořelo. Požár vznikl v místnosti s východem do ulice Radniční, ve které v těchto dnech probíhá kompletní rekonstrukce.

Požár v budově náchodské radnice Požár v budově náchodské radnice

Turistická sezóna je v plném proudu též v Městském informačním centru na Státním zámku Náchod

Čtvrtek, 4.7.2019

V období letních prázdnin vítá Městské informační centrum na Státním zámku v Náchodě své návštěvníky.

Otevírací doba infocentra ve dnech 5. a 6. července

Středa, 3.7.2019

Dovolujeme si vás upozornit, že infocentrum na Masarykově náměstí bude ve dnech 5. a 6. července 2019 (svátky) otevřeno 8:00 - 12:00, 12:30 - 15:00.

logo logo

Informace pro obyvatele a návštěvníky Bělovse

Středa, 3.7.2019

Probíhající oprava ulic Vítkova a Müllerova v Bělovsi se blíží do finále. Závěrečné práce budou probíhat následovně:

Akustická zkouška sirén

Úterý, 2.7.2019

Ve středu 3. července 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno

Pondělí, 1.7.2019

Dnes dopoledne bylo za účasti vedení města Náchoda, zástupců Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI), zhotovitele stavby - společnosti EUROVIA CS a projektanta slavnostně otevřeno komunikační propojení ulic Raisova-Parkány v centru města.

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno