Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

"Zlatí" Rarášci na Porta Musicae 2018

Úterý, 20.11.2018

V Novém Jičíně se 16. - 18. 11. 2018 konala celostátní soutěž dětských pěveckých sborů Porta Musicae 2018.

"Zlatí" Rarášci na Porta Musicae 2018

17. listopad v Náchodě

Sobota, 17.11.2018

V sobotu 17. listopadu 2018, v den státního svátku, který je symbolem boje za svobodu a demokracii, uctili představitelé města Náchoda společně se zástupci místní organizace Konfederace politických vězňů památku událostí 17. listopadu 1989.

17. listopad v Náchodě 17. listopad v Náchodě

Delfíni na krajských přeborech a v Nové Pace

Pátek, 16.11.2018

Plavci Delfínu Náchod úspěšně absolvovali 2 mítinky. V České Třebové se odehrál Krajský přebor žactva i dospělých a v Nové Pace 1. ročník Ceny Geoparku Unesco.

Delfíni na krajských přeborech a v Nové Pace Delfíni na krajských přeborech a v Nové Pace

Budovy radnice a městského informačního centra uzavřeny

Čtvrtek, 15.11.2018

Vážení občané, v pátek 16. listopadu 2018 budou z důvodu přerušení dodávky elektrické energie budovy nové radnice a městského informačního centra na Masarykově náměstí v Náchodě pro veřejnost uzavřeny.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Krasobruslení

Středa, 14.11.2018

Závody Českého poháru : ISU, proběhly v Hradci Králové za náchodské účasti: v kategorii nejmladší žačky si vedla dobře Emma Voltr, která je v této kategorii nováčkem.

JAN VALTERA A FRANTIŠEK BLAŤÁK JAN VALTERA A FRANTIŠEK BLAŤÁK

PAVLÍNA MERTOVÁ PAVLÍNA MERTOVÁ

Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově

Neděle, 11.11.2018

Dnes v 11 hodin již tradičně představitelé města Náchoda starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer společně s desítkami zástupců Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) uctili památku válečných obětí všech válečných konfliktů položením květin u památníku na Dobrošově. V letošním roce se tato pieta nesla i v duchu 100 let výročí vzniku Československa.

Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě

Pátek, 9.11.2018

Dnes a zítra se v náchodské sokolovně prezentují střední školy a zaměstnavatelé.

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě

Stavba „Malých lázní“ pozastavena, město bude vybírat nového dodavatele

Pátek, 9.11.2018

V listopadu loňského roku byla zahájena stavba repliky Malých lázní s kolonádou a novými pítky v Náchodě-Bělovsi. Aktuálně však byla stavba pozastavena, protože dodavatel stavby firma GREEN PROJECT, s.r.o., Průhonice, bohužel z kapacitních důvodů nestíhá dokončit stavbu ve stanoveném termínu.

Stavba „Malých lázní“ Stavba „Malých lázní“