Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Novinky v náchodském bazénu

Úterý, 20.8.2019

Krytý plavecký bazén v Náchodě jede v průběhu srpna v prázdninovém provozu (od 29. 7. do 30. 8. v pracovní dny 5:30–7:30 a 16:00–20:00 hod.) Dobrou zprávu jsme milovníkům plavání avizovali již koncem července.

Bazén - dveře Bazén - dveře

Bazén - osvětlení Bazén - osvětlení

Ludvík a Dáša se musí hýbat - náchodským medvědům se změnilo krmení

Úterý, 20.8.2019

Medvědi Ludvík a Dáša žijí na náchodském zámku již od roku 1995. Medvědárium o rozměrech 74 x 12 metrů bylo zřízeno v bývalém hradním příkopu a je největší svého druhu v České republice. Zvířatům, o které pečuje společně Město Náchod, Národní památkový ústav a ZOO Dvůr Králové, poskytuje dostatečný výběh i prostor pro skotačení. Tohoto prostoru bude navíc nově více využíváno také při jejich krmení.

Ludvík a Dáša se musí hýbat - náchodským medvědům se změnilo krmení Ludvík a Dáša se musí hýbat - náchodským medvědům se změnilo krmení

Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova

Pátek, 16.8.2019

V pondělí 19. 8. 2019 budou odfrézováním současného povrchu vozovky zahájeny práce na rekonstrukci povrchu v ulici Raisova, které potrvají do 31. 8. 2019.

Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova

Pivovar PRIMÁTOR se Stoutem potvrdil loňský úspěch na World Beer Awards

Čtvrtek, 15.8.2019

V Londýně se 7. srpna udělovaly ceny World Beer Awards, určené pro nejlepší piva světa.

Pivovar PRIMÁTOR se Stoutem potvrdil loňský úspěch na World Beer Awards Pivovar PRIMÁTOR se Stoutem potvrdil loňský úspěch na World Beer Awards

Nové parkoviště v ulici Bílkova

Středa, 14.8.2019

Od dnešního dne slouží obyvatelům v ulici Bílkova nové parkoviště. Stavební práce na úpravě ploch u obytných domů prováděly Technické služby Náchod, s.r.o., od 18. června.

Nové parkoviště v ulici Bílkova Nové parkoviště v ulici Bílkova

Poděkování Teplárny Náchod obyvatelům Plhova

Pondělí, 12.8.2019

Vážení obyvatelé městské části Náchod–Plhov, společnost innogy Energo, s.r.o., v těchto dnech dokončuje venkovní část prací na „Teplofikaci Plhov – přechod na teplovodní medium“.

logo logo

Poděkování Teplárny Náchod obyvatelům Plhova Poděkování Teplárny Náchod obyvatelům Plhova

Svatovavřinecká pouť v Náchodě

Pondělí, 12.8.2019

10. srpna slaví svůj svátek svatý Vavřinec - patron archivářů, knihovníků, kuchařů a koželuhů, jeden z patronů města Řím, jehož jméno nosí i dominanta náchodského Masarykova náměstí - kostel sv. Vavřince.

Svatovavřinecká pouť v Náchodě Svatovavřinecká pouť v Náchodě

Informace o rekonstrukci komunikace I/33 mezi Náchodem a Českou Skalicí

Pátek, 9.8.2019

Informujeme řidiče, že od 10. 8. do 31. 10. 2019 bude omezen provoz na silnici I/33 mezi Českou Skalicí a Kleny z důvodu rekonstrukce vozovky.

objízdná trasa fáze 3 objízdná trasa fáze 3

objízdná trasa fáze 2 objízdná trasa fáze 2