Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Zmlazení keřových porostů

Pondělí, 30.1.2023

Město Náchod plánuje prostřednictvím technických služeb provést v měsíci únoru a březnu (dle počasí) zmlazení nebo průklesty keřových porostů na mnoha místech v Náchodě.

Zmlazení keřových porostů Zmlazení keřových porostů

Atletika -Krajský přebor jednotlivců v hale

Pondělí, 30.1.2023

V neděli 29.1.2023 odjela 23.členná skupina atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Jablonce nad Nisou na halové KP jednotlivců od mladšího žactva, staršího žactva až po dospělé.

Atletika -Krajský přebor jednotlivců v hale Atletika -Krajský přebor jednotlivců v hale

Náchod hostil setkání prezidentů České a Polské republiky

Středa, 25.1.2023

V úterý 24. ledna proběhlo na náchodské radnici osobní setkání prezidenta Miloše Zemana s jeho polským protějškem Andrzejem Dudou, kteří přijali pozvání zdejšího starosty Jana Birke. Doprovázeni byli svými manželkami, paní Ivanou Zemanovou a paní Agatou Kornhauser-Duda.

Náchod hostil setkání prezidentů České a Polské republiky Náchod hostil setkání prezidentů České a Polské republiky

Setkání českého a polského prezidenta v Náchodě

Pondělí, 23.1.2023

Již zítra, tj. v úterý 24. 1. 2023, navštíví město Náchod prezidenti České a Polské republiky, pan Miloš Zeman a pan Andrzej Duda.

Setkání českého a polského prezidenta v Náchodě Setkání českého a polského prezidenta v Náchodě

První cestovatelská přednáška v Malých lázních

Pátek, 20.1.2023

Ve čtvrtek 19. 1. 2023 se ve Vile Komenský konala první přednáška v tomto roce. Tentokrát byl přednášejícím pan Šimon Černý a jeho věrná kamarádka Eliška – fenka švýcarského ovčáka.

První cestovatelská přenáška v Malých lázních První cestovatelská přenáška v Malých lázních

Upozornění na dopravní omezení 23 - 24.1.2023.

Pátek, 20.1.2023

U příležitosti setkání prezidentů České a Polské republiky budou úplně uzavřeny místní komunikace v ul. Poštovní, Krámská (parkoviště za radnicí), Tyršova a Masarykovo náměstí v Náchodě.

ilustrační foto ilustrační foto

Změna otevírací doby pobočky České pošty – Náchod 3 (v hypermarketu Albert)

Čtvrtek, 19.1.2023

Dovolujeme si informovat veřejnost o dočasné změně otevírací doby pobočky České pošty – Náchod 3 (v budově hypermarketu Albert), Polská 105, Náchod – Běloves.

ČP ČP

Lesy města Náchoda zvou na Myslivecký ples

Čtvrtek, 19.1.2023

V sobotu 21. ledna 2023 se v sále Sokolovny v Náchodě uskuteční Myslivecký ples.

Myslivecký ples Myslivecký ples