Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Dvacet pivovarů, Václav Neckář, Voxel, Vypsaná fiXa nebo Miloš Meier. Náchodské Pivobraní vypukne už v sobotu

Čtvrtek, 19.7.2018

Tradičně třetí červencovou sobotu se mohou milovníci tekutého chleba těšit na náchodské Pivobraní.

Náchodské Pivobraní Náchodské Pivobraní

Náchodská společnost ATAS elektromotory slaví 90. výročí založení

Středa, 18.7.2018

Společnost ATAS elektromotory Náchod a.s. dne 17. 7. 2018 oslavila 90. výročí svého založení a současně 119. výročí narození pana Antonína Taichmana, který stál u jejího zrodu.

Náchodská společnost ATAS elektromotory slaví 90. výročí založení Náchodská společnost ATAS elektromotory slaví 90. výročí založení

Město Náchod se dohodlo s Královéhradeckým krajem na financování řešení parkování u nemocnice

Pondělí, 16.7.2018

V návaznosti na řadu jednání o nutnosti řešení neutěšeného stavu parkování pro zaměstnance a návštěvníky náchodské nemocnice během její modernizace se podařilo vedení města vyjednat s krajem způsob řešení.

Situace - Nemocniční Situace - Nemocniční

Situace - parkování Bartoňova_2 Situace - parkování Bartoňova_2

Situace - parkování Bartoňova_1 Situace - parkování Bartoňova_1

Havarijní oprava parovodu v ulici Tyršova v Náchodě

Neděle, 15.7.2018

Z důvodu havarijní opravy parovodu bude od pondělí přibližně do pátku omezen provoz v ulici Tyršova v Náchodě.

Havarijní oprava parovodu v ulici Tyršova v Náchodě Havarijní oprava parovodu v ulici Tyršova v Náchodě

MS v korfbale hračů do 21 let

Pátek, 13.7.2018

V Maďarsku, v hlavním městě Budapešti, se koná MS v korfbale hráčů do 21 let.

MS v korfbale hráčů do 21 let MS v korfbale hráčů do 21 let

Uzavírka části ul. Wiesnerova v Náchodě

Pátek, 13.7.2018

V termínu od 16. 7. 2018 do 24. 8. 2018 (viz jednotlivé etapy) dojde k úplné uzavírce části komunikace v ul. Wiesnerova – v úseku cca od čp. 327 po křižovatku se silnicí I/33 v ul. Českoskalická v kat. území Náchod z důvodu rekonstrukce plynovodu.

Uzavírka části ul. Wiesnerova v Náchodě Uzavírka části ul. Wiesnerova v Náchodě

Bezpečnější místo pro přecházení v Malém Poříčí

Pátek, 13.7.2018

V ulici Broumovské na komunikaci II/303 v Malém Poříčí vzniklo v průběhu června nové místo pro přecházení. Před začátkem prázdnin zde firma SILVAGRO, s.r.o., Zábrodí dokončila realizaci poměrně náročné stavby v ochranném pásmu dráhy včetně zatrubení vodoteče.

Bezpečnější místo pro přecházení v Malém Poříčí Bezpečnější místo pro přecházení v Malém Poříčí

Turnaj v Nitře

Čtvrtek, 12.7.2018

Poprvé v historii klubu se vydali náchodští korfbalisté na Slovensko, do Nitry, kde funguje jedno ze dvou korfbalových slovenských středisek.

Turnaj v Nitře Turnaj v Nitře