Teplota: 14,7 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Městské informační centrum v Náchodě otevřelo novou pobočku na náchodském zámku

Pondělí, 22.5.2017

Jasná vize zlepšení nabídky pro turisty a návštěvníky náchodského zámku stála za společnou myšlenkou města Náchoda, Národního památkového ústavu a Státního zámku v Náchodě, zřídit v jeho prostorách sezónní pracoviště městského informačního centra.

Městské informační centrum Městské informační centrum

Oznámení ze Základní školy T. G. Masaryka - alternativní třída prvňáčků

Pondělí, 22.5.2017

Nové vedení ZŠ T. G. Masaryka Náchod, které bude školu řídit od 1. 7. 2017 (zastoupené v tomto oznámení Mgr. Radkou Lokvencovou, která do funkce ředitelky ZŠ T. G. Masaryka nastoupí 1. 7. 2017) oznamuje, že od nového školního roku 2017/2018 budou nadále ve škole společně fungovat třídy s klasickým i alternativním vzděláváním.

ZŠ T. G. Masaryka ZŠ T. G. Masaryka

Nezapomeňte uhradit poplatek ze psů !!!

Pondělí, 22.5.2017

Místní poplatek ze psů na rok 2017 je splatný dne 30. června 2017.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Den s Policií se opět vydařil

Neděle, 21.5.2017

sobotu 20. května 2017 se na dětském dopravním hřišti v Náchodě-Bělovsi konala tradiční společná akci Policie ČR a Městské policie Náchod s názvem Den s Policií.

Den s Policií Den s Policií

Neděle, 21.5.2017

Jedná se o další krok při navazování partnerských vztahů mezi městy Náchod a Partizánske, které by mělo být oficiálně stvrzeno počátkem září ve městě Partizánske podpisem dohody o spolupráci.

Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD. Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD.

Korfbal - dorost

Pátek, 19.5.2017

Dorostenecký tým extraligové soutěže vybojoval 4. místo ve finálovém duelu.

Korfbal - dorost Korfbal - dorost

Náchodští benchpresisté sklízejí jeden úspěch za druhým

Pátek, 19.5.2017

Náchodští benchpresisté zahájili novou sezónu dvěma kvalifikačními závody.

Náchodští benchpresisté Náchodští benchpresisté

Korfbal

Čtvrtek, 18.5.2017

Tým starších žáků ve složení : Mikuláš Martinec, Richard Míl, Ondřej Netolický, Jiří Moc, Klára Nováková, Lucie Šrůtová,Tereza Mikešová, Lída Paďourová a Michaela Nováková ziskal 3. místo v ligové soutěži českého korfbalového svazu.

Korfbal Korfbal