Teplota: -0.9 °C

Starší zprávy

Natáčení orchestru Penquins v Českém rozhlase

Úterý, 19.3.2019

Smyčcový orchestr Penquins ze ZUŠ Náchod byl ve čtvrtek 21. února pozván do Českého rozhlasu v Praze na natáčení profilového CD laureátů soutěže Concerto Bohemia 2019.

Natáčení orchestru Penquins v Českém rozhlase Natáčení orchestru Penquins v Českém rozhlase

Hodina Země 2019

Úterý, 19.3.2019

Naše město se již podeváté připojí k celosvětové kampani HODINA ZEMĚ, jejímž cílem je vyjádřit, že nám není lhostejný stav životního prostředí a klimatu.

Hodina Země 2019 Hodina Země 2019

Velkoobjemový svoz rostlinného odpadu

Pondělí, 18.3.2019

Městský úřad Náchod, odbor životního prostředí, upozorňuje občany, že od 12. týdne letošního roku (od 18. 3.) začíná velkoobjemový svoz rostlinného odpadu.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Turnaj roč. 2010 – Jaroměř 16.3.2019

Pondělí, 18.3.2019

Na konci sezóny se náchodský hokejový tým roč. 2010 a ml. vypravil na turnaj do Jaroměře.

HC Náchod - tým roč. 2010 a ml. HC Náchod - tým roč. 2010 a ml.

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Čtvrtek, 14.3.2019

Dnes dopoledne ocenili starosta města Jan Birke společně s místostarosty Janem Čtvrtečkou a Pavlou Maršíkovou v obřadní síni náchodské radnice záchranáře a strážnici Městské policie Náchoda, kteří se před týdnem podíleli při pokusu o záchranu života starší paní, která v dopoledních hodinách v centru města zkolabovala.

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Výluka na trati 026 od 13.3. do 28.5.2019 v úseku Náchod - Police nad Metují a v úseku Náchod - Police nad Metují - Teplice nad Metují

Úterý, 12.3.2019

Z důvodu výluky na trati 026 v úseku Náchod - Police nad Metují a v úseku Náchod - Police nad Metují - Teplice nad Metují budou vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Náhradní autobusové doprava bude organizována dle výlukového jízdního řádu.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Dopoledne otevřených dveří v ZŠ Náchod – Plhov

Pondělí, 11.3.2019

Máte doma budoucího prvňáka? Zajímá vás, jak vypadá práce v moderní škole? Přijďte se podívat, jak se na Plhově dětí učí, jak sportují, jak tráví volný čas.

ZŠ  Náchod – Plhov ZŠ Náchod – Plhov

Pondělí, 11.3.2019

Během jarních prázdnin byly zhotoveny nové akustické minerální podhledy včetně nového LED osvětlení ve třech třídách základní školy v příměstské části Babí u Náchoda.

Žáky ZŠ Pavlišovská (Babí) čeká po jarních prázdninách ve třídách nové osvětlení Žáky ZŠ Pavlišovská (Babí) čeká po jarních prázdninách ve třídách nové osvětlení