Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Nezapomeňte uhradit poplatek ze psů !!!

Středa, 18.5.2022

Místní poplatek ze psů na rok 2022 je splatný dne 30. června 2022.

ilustrační foto ilustrační foto

Oprava komunikace v ulici Zákoutí

Středa, 18.5.2022

V termínu od 23. 5. do 31. 7. 2022 bude probíhat rekonstrukce místní komunikace ul. Zákoutí mezi objekty čp. 336 až 2151 včetně terénních úprav přilehlého okolí.

Oprava komunikace v ulici Zákoutí Oprava komunikace v ulici Zákoutí

Poník Kubík v Domově pro seniory Marie

Úterý, 17.5.2022

V pondělí 16. května 2022 navštívil klienty Domova pro seniory Marie poník Kubík.

Poník Kubík v Domově pro seniory Marie Poník Kubík v Domově pro seniory Marie

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s

Pondělí, 16.5.2022

V sobotu 14. května 2022 se v Městském divadle Dr. J. Čížka uskutečnil oblíbený Reprezentační ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s., který byl slavnostně zahájen tanečním vystoupením Jiřího Grosse a jeho taneční partnerky Veroniky Liškové.

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s. Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s.

Přijďte si užít velké 70. výročí náchodské ZUŠky

Pondělí, 16.5.2022

V pátek 20. května 2022 nás čeká oslava, jakou Náchod dlouho nezažil a jen tak nezažije! Naše ZUŠ Náchod oslaví neuvěřitelných 70 let své existence.

Program ZUŠ Program ZUŠ

Park U Města Prahy Park U Města Prahy

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Neděle, 15.5.2022

V neděli 15. května dorazila na start již 2. ročník běhu o Běloveské bublinky, který uspořádalo SVČ Déčko Náchod ve spolupráci s městem Náchod, téměř stovka závodníků.

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí 2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Sobota, 14.5.2022

Dnes dopoledne proběhlo v rámci zahájení lázeňské sezóny v Malých lázních v Bělovsi slavnostní otevření Česko-polského lázeňského okruhu, který je součástí projektu AQUA MINERALIS GLACENSIS podpořeného z programu INTERREG V-A Česká republika – Polsko 2014-2020.

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Atletika -2. kolo KP družstev ml.žactva

Čtvrtek, 12.5.2022

ve středu 11.5.2022 se uskutečnilo 2. kolo KP družstev mladšího žactva roč.2009 a mladších v atletice = Městský atletický stadion Pardubice.

Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem. Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem.