Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Dopravní opatření běh Hronov–Náchod

Čtvrtek, 17.10.2019

V sobotu 19. 10. 2019 dojde z důvodu konání tradičního běžeckého závodu Hronov–Náchod k dopravnímu omezení na silnici II/303 mezi Hronovem a Náchodem.

Hronov - Náchod trasa Hronov - Náchod trasa

Uzavírka Hronov náměstí Uzavírka Hronov náměstí

Náchod náměstí Hronov-Náchod Náchod náměstí Hronov-Náchod

Tradiční běh pro malé i velké

Středa, 16.10.2019

19. října bude odstartován již 62. ročník Běhu Hronov–Náchod, který tradičně pořádá OS ČUS Náchod. Letošní ročník přináší hned několik novinek, mimo jiné i rozšíření o dětské trasy.

logo logo

Chodník pro pěší na Plhov dostane nový kabát

Úterý, 15.10.2019

V minulém týdnu byla zahájena oprava chodníku v ulici Plhovská v úseku od konce parkoviště u supermarketu LIDL po stávající zámkovou dlažbu před čp. 1099.

Chodník pro pěší na Plhov dostane nový kabát Chodník pro pěší na Plhov dostane nový kabát

Uzavírka komunikace v ul.V Americe

Úterý, 15.10.2019

Vážení občané, od 14. do 31. 10. 2019 je omezen provoz na komunikaci V Americe mezi ul. Dobrošovská a chatovou osadou „Amerika“ z důvodu rekonstrukce povrchu vozovky.

Uzavírka ul. V Americe Uzavírka ul. V Americe

Uzavírka ul. V Americe vjezdy Uzavírka ul. V Americe vjezdy

Uzavírka komunikace v ul.V Americe Uzavírka komunikace v ul.V Americe

Kulturní partnerství města Náchoda a francouzského Persanu

Pondělí, 14.10.2019

Město Náchod má od 12. října 2019 nové partnerské město. Stal se jím francouzský Persan v departementu Val-d'Oise v regionu Île-de-France (25 km severně od Paříže).

Kulturní partnerství města Náchoda a francouzského Persanu Kulturní partnerství města Náchoda a francouzského Persanu

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2020

Pondělí, 14.10.2019

Třetí ročník česko-polského projektu se ponese ve znamení zapomenutých i stále živých tradic. Návštěvníci se mohou těšit na osm různých, pravidelně se opakujících prázdninových zážitků.

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2020 Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2020

Výlov rybníka Podborný v Náchodě

Neděle, 13.10.2019

Včerejšímu výlovu rybníka Podborný počasí opravdu přáloJ Na návštěvníky a kolemjdoucí čekala nejen zajímavá podívaná, ale i ochutnávka rybích specialit a možnost nákupu živých ryb přímo na hrázi rybníka.

Výlov rybníka Podborný v Náchodě Výlov rybníka Podborný v Náchodě

Oprava komunikace v ulici V Třešinkách je dokončena

Čtvrtek, 10.10.2019

V červenci a srpnu 2019 probíhala oprava místní komunikace V Třešinkách v Náchodě.

Logo mmr_cr_rgb Logo mmr_cr_rgb

Komunikace V Třešinkách_zákres Komunikace V Třešinkách_zákres