Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Město Náchod odkoupí pozemky v areálu bývalé Tepny

Čtvrtek, 24.5.2018

Problematický areál bývalé Tepny, který v současnosti hyzdí centrum města, bude brzy minulostí.

Město Náchod odkoupí pozemky v areálu bývalé Tepny Město Náchod odkoupí pozemky v areálu bývalé Tepny

Historia Incognita aneb dvě náboženství, jedno pohraničí

Středa, 23.5.2018

V polském Klodzku se uskutečnilo další setkání partnerů projektu, který si klade za cíl hlubší poznání a prezentaci společných duchovních a historických kořenů v česko-polském pohraničí čerpajících z odkazu křesťanství a judaizmu.

Historia Incognita  aneb dvě náboženství, jedno pohraničí Historia Incognita aneb dvě náboženství, jedno pohraničí

Opravy povrchů místních komunikací

Pondělí, 21.5.2018

V termínu od 25. května do konce července 2018 bude provedena oprava povrchu místních komunikací a více než dvacet ulic bude vyspraveno pomocí emulzního zástřiku.

Opravy povrchů místních komunikací Opravy povrchů místních komunikací

Náchod má novou mobilní aplikaci

Pondělí, 21.5.2018

Město Náchod díky svému členství ve Sdružení lázeňských měst disponuje od května novou mobilní aplikací. Jejím smyslem je poskytnout jednoduchou formou přehled důležitých informací o lázeňských městech pro návštěvníky.

Náchod má novou mobilní aplikaci Náchod má novou mobilní aplikaci

Nová mobilní aplikace nejen pro turisty Nová mobilní aplikace nejen pro turisty

Plavecké závody O cenu rytíře Hrona

Pondělí, 21.5.2018

V Náchodě proběhl o víkendu již 15. ročník plaveckých závodů O cenu rytíře Hrona.

Plavecké závody O cenu rytíře Hrona Plavecké závody O cenu rytíře Hrona

Opravy místních komunikací 25. 5.-31. 7. 2018

Pátek, 18.5.2018

Opravy místních komunikací 25. 5.-31. 7. 2018 Opravy místních komunikací 25. 5.-31. 7. 2018

Celostátní soutěž MŠMT ve hře komorních orchestrů. Najdete úspěšnější školu?

Pátek, 18.5.2018

V Olomouci se ve dnech 11. - 12. května 2018 konalo "orchestrální mistrovství republiky".

Famózní úspěch orchestrů Famózní úspěch orchestrů

Investujeme do škol ve všech oblastech

Pátek, 18.5.2018

Ve spolupráci s řediteli základních škol jsou při přípravě rozpočtu plánovány také investice do oprav a údržby jejich zařízení, prostě to, co ta, která škola aktuálně potřebuje.

Investujeme do škol ve všech oblastech Investujeme do škol ve všech oblastech