Teplota: 2,0 °C

Starší zprávy

17. listopad v Náchodě

Pátek, 17.11.2017

V pátek 17. listopadu 2017, v den státního svátku, který je symbolem boje za svobodu a demokracii, uctili představitelé města Náchoda – starosta Jan Birke, místostarostové Pavla Maršíková a Jan Čtvrtečka, radní Eva Nováková a zastupitelé – Denisa Pokorná, Petr Jirásek, Jan Ježek, František Majer a Věra Svatošová a veřejnost - společně se zástupci místní organizace Konfederace politických vězňů památku událostí 17. listopadu 1989.

17. listopad v Náchodě 17. listopad v Náchodě

Průtah Náchoda 16. 11. 2017 otevřen, provoz jezdí v obou směrech

Pátek, 17.11.2017

Po dvou etapách oprav během let 2016 a 2017 je opět možný průjezd Náchodem.

Průtah Náchoda otevřen, provoz jezdí v obou směrech Průtah Náchoda otevřen, provoz jezdí v obou směrech

Otevírací doba Městského informačního centra ve státní svátek 17. 11. 2017

Čtvrtek, 16.11.2017

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra ve státní svátek 17. 11. 2017.

MIC MIC

Informace k autobusovým zastávkám

Středa, 15.11.2017

Ve čtvrtek 16. 11. bude otevřen průtah Náchodem. Téměř po dvou letech tak skončí nepříjemné objížďky a uzavírky. Rádi bych poděkovali všem, kteří byli trpěliví a snášeli tyto dopravní komplikace, které jsou prostě součástí oprav velkých komunikací. Můžeme se těšit na kvalitní a průjezdnou silnici, nové cyklostezky, chodníky, veřejné osvětlení, zábradlí, opěrnou zeď nebo třeba zastávky MHD.

Informace k autobusovým zastávkám Informace k autobusovým zastávkám

Informace k novým trasám pro cyklisty na průtahu Náchodem

Pondělí, 13.11.2017

Na základě řady připomínek a dotazů, jak bude organizován provoz cyklistů po dokončení rekonstrukce průtahu Náchoda, přinášíme následující komentář projektanta:

Informace k novým trasám pro cyklisty na průtahu Náchodem Informace k novým trasám pro cyklisty na průtahu Náchodem

Nález psa - vlčák

Pondělí, 13.11.2017

11.listopadu byl v Okrajové ulici na Babí nalezen pes, vlčák, hnědočerné barvy, stáří do tří let.

Nález feny - kříženec

Pondělí, 13.11.2017

11.listopadu byla na Kladské ulici nalezena fena křížence, světle hnědé barvy, stáří do jednoho roku.

Pondělí, 13.11.2017

V sobotu 11. listopadu 2017 v 11 hodin uctili již tradičně představitelé města Náchoda – vicepremiér a náchodský zastupitel Pavel Bělobrádek, starosta Jan Birke a místostarostové Pavla Maršíková, Miroslav Brát a Jan Čtvrtečka - památku obětí všech válečných konfliktů. Společně s desítkami zástupců Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) uctili památku válečných obětí položením květin u památníku na Dobrošově.

Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda – tradičně na Dobrošově Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda – tradičně na Dobrošově