Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Neukázněné řidiče kamionů usměrní dopravní opatření

Pátek, 17.5.2019

Stále více řidičů nákladních vozidel v posledních dnech využívá k objíždění kolony na hlavní komunikaci I/33 v centru Náchoda vedlejší komunikace.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Přípravy na zahájení stavby obchvatu Náchoda intenzivně pokračují, takhle bude vypadat

Čtvrtek, 16.5.2019

Příprava realizace stavby obchvatu Náchoda vstoupila další fáze. V průběhu května probíhají v Náchodě a okolních dotčených obcích informativní setkání pro občany, kde se mohou seznámit s dosavadním průběhem příprav, dalším postupem včetně plánovaných termínů a podrobnostmi souvisejícími s majetkoprávním vyrovnáním.

Obchvat Náchoda Obchvat Náchoda

Nález psa - německý ovčák

Čtvrtek, 16.5.2019

16.května byl dopoledních hodinách nalezen na Babí v ulici U Zvoničky pes, německý ovčák.

Nalezený pes Nalezený pes

Porucha pevných linek MP Náchod

Čtvrtek, 16.5.2019

Upozorňujeme občany, že z důvodu poškozeného zemního kabelu není možné kontaktovat MP Náchod na telefonních číslech 156 a 491 426 186.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Stavba nové hasičské zbrojnice v Náchodě je dokončena

Úterý, 14.5.2019

V úterý 14. května 2019 odpoledne byla za účasti 1. místopředsedy vlády a ministra vnitra Jana Hamáčka, poslance Jiřího Maška, hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána, vedení města Náchoda v čele se starostou Janem Birke, a dalších významných hostů slavnostně otevřena novostavba hasičské zbrojnice v ulici Raisova.

Stavba nové hasičské zbrojnice v Náchodě je dokončena Stavba nové hasičské zbrojnice v Náchodě je dokončena

Velvyslankyně Lotyšska na návštěvě v Náchodě

Úterý, 14.5.2019

V úterý 14. května 2019 hostilo vedení náchodské radnice velice vzácnou návštěvu z lotyšského velvyslanectví.

Velvyslankyně Lotyšska na návštěvě v Náchodě Velvyslankyně Lotyšska na návštěvě v Náchodě

Uzavření výjezdu z Husova náměstí

Pondělí, 13.5.2019

Upozorňujeme řidiče, že od 14. do 24. 5. 2019 bude z důvodu rekonstrukce plynovodu uzavřen výjezd z Husova náměstí na okružní křižovatku u Čedoku.

Uzavírka u  sběrných surovin Uzavírka u sběrných surovin

Výjezd z Husova náměstí Výjezd z Husova náměstí

Náchod nabídne občanům službu „Senior taxi“

Pátek, 10.5.2019

Náchodští radní na svém jednání v pondělí 6. května projednali a schválili vyhlášení výzvy na službu „Senior taxi v Náchodě“.