Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Podpořte 30. září Květinový den!

Pondělí, 28.9.2020

V tomto pro všechny náročném roce nebylo možné v obvyklém termínu a tradiční podobě uskutečnit každoroční květnovou celonárodní veřejnou sbírku nazvanou Český den proti rakovině, známou jako Květinový den.

Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

Pátek, 25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

MIC ml MIC ml

MIC z MIC z

MIC n MIC n

Údržba vojenského okruhu dokončena

Pátek, 25.9.2020

Firma BplusP s.r.o., Červený Kostelec, dokončila v těchto dnech pro město Náchod údržbu vojenského okruhu. Jedná se o celkem 15 informačních tabulí umístěných na okruhu, který začíná v Bělovsi u pěchotního srubu „Voda", je veden směrem k Březince, Dobrošovu a končí v Bělovsi u sjezdovky „Brabák". Díky této každoroční údržbě jsou infotabule připraveny dobře sloužit turistům. Letos byla na pěti z nich vyměněna střešní krytina, s obnovou budeme pokračovat i v příštím roce.

Údržba vojenského okruhu dokončena Údržba vojenského okruhu dokončena

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Pátek, 25.9.2020

Naše město se pyšní hned několika opravdu významnými osobnostmi, mezi které řadíme spisovatele, herce, výtvarníky, architekty a mnoho dalších.

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Výstava na stromech představí letos téma Práce (bez) budoucnosti

Čtvrtek, 24.9.2020

Stromy v parku u nádraží v Náchodě se první říjnový týden stanou netradiční galerií. 3.–10. října 2020 se tu uskuteční již šestý ročník Výstavy na stromech, která letos u příležitosti Týdne důstojné práce přináší téma Práce (bez) budoucnosti – tedy jak nové technologie promění práci a pracovní podmínky nejen zaměstnankyň a zaměstnanců.

Omezení provozu pošty Náchod 1 - 25. 9. 2020

Čtvrtek, 24.9.2020

V pátek 25.9. 2020 bude otevřena pošta Náchod 1 na Masarykově náměstí z technických důvodů až od 10.00 hodin.

logo logo

Ředitelské volno v náchodských školách - pátek 25. 9. 2020

Středa, 23.9.2020

Na základě doporučení ministra zdravotnictví vyhlašují základní umělecká škola a všechny základní školy zřizované městem Náchod na pátek 25. 9. 2020 ředitelské volno z organizačních důvodů. Důvodem je zajistit bezpečnost žáků škol v souvislosti s šířením nemoci COVID-19.

Mobilní pošta představena v Náchodě

Úterý, 22.9.2020

Dnes dopoledne představila Česká pošta na svém depu v Náchodě novinku – Mobilní poštu. Jde o novou formu poskytování poštovních služeb prostřednictvím vozidel ČP, které jsou upraveny pro plnohodnotné fungování poštovní přepážky.

Mobilní pošta představena v Náchodě Mobilní pošta představena v Náchodě