Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Nová sportovní hala v Náchodě

Úterý, 24.11.2020

Nová sportovní hala v Náchodě, vysněné sportoviště nejen pro Náchoďáky, našlo své umístění v areálu základní školy na Plhově. Jak vypadá záměr stavby, jak bude vyřešena infrastruktura, a komu bude hala k dispozici, se podívejte se na videu se zástupci města Náchoda...

Ilustrační foto Ilustrační foto

Aktuální informace přehledně na COVID portálu

Neděle, 22.11.2020

Od zítřka, pondělí 23. 11. 2020, se Česká republika posouvá v protiepidemickém systému (PES) do čtvrtého stupně. S tím souvisí celá řada změn, resp. zmírnění opatření. Aktuální informace přehledně na COVID portálu https://covid.gov.cz/

PES-Matice-opatreni-131120 PES-Matice-opatreni-131120

logo logo

Rozsvícení vánočního stromu - tentokrát ONLINE!

Pátek, 20.11.2020

I v letošním roce vás zveme na rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí, tentokrát však s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci, z pohodlí, a především bezpečí vašeho domova!

Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu

Oslava Dne boje za svobodu a demokracii v Náchodě - 17. 11. 2020

Úterý, 17.11.2020

Dnes dopoledne, v den státního svátku, který je symbolem boje za svobodu a demokracii, uctili představitelé města Náchoda památku událostí 17. listopadu 1989.

Oslava Dne boje za svobodu a demokracii v Náchodě - 17. 11. 2020 Oslava Dne boje za svobodu a demokracii v Náchodě - 17. 11. 2020

Probační a mediační služba v Náchodě slaví kulaté narozeniny vysazením stromu

Pondělí, 16.11.2020

Probační a mediační služba, která vznikla na základě zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, oslaví na začátku příštího roku 20 let své existence.

Probační a mediační služba v Náchodě slaví kulaté narozeniny vysazením stromu Probační a mediační služba v Náchodě slaví kulaté narozeniny vysazením stromu

Užijte si zimní sezónu v Kladském pomezí

Pondělí, 16.11.2020

Zima se blíží a společně s ní také období zimních radovánek a sportů. Doufejme, že ta letošní bude na sněhovou pokrývku bohatší než ta loňská, protože rozmanitý reliéf krajiny Kladského pomezí má co nabídnout i v této roční době. A pokud ne, k sousedům do Orlických hor a Krkonoš naštěstí není daleko.

Zima v Kladském pomezí Zima v Kladském pomezí

Ulice Poděbradova bude v termínu 18.-30. 11. UZAVŘENA - AKTUALIZOVÁNO

Pondělí, 16.11.2020

V souvislosti s návratem dětí do 1. a 2. tříd od středy 18. 11. bude ulice Poděbradova uzavřena ve středu od 8:15 hod. tak, aby rodiče mohli bezpečně vyložit děti u prvních tříd ZŠ Komenského v Sokolské ulici. Autobusy budou po objízdné trase jezdit již od prvního ranního spoje.

Ulice Poděbradova bude v termínu 16.-30. 11. UZAVŘENA Ulice Poděbradova bude v termínu 16.-30. 11. UZAVŘENA

Projekt nové sportovní haly v Náchodě začíná mít první obrysy

Pátek, 13.11.2020

Debata o potřebě vybudování nového sportovního zázemí pro halové sporty v Náchodě probíhá již delší dobu, během které se vyvíjí i jeho možné umístění.

Projekt nové sportovní haly v Náchodě začíná mít první obrysy Projekt nové sportovní haly v Náchodě začíná mít první obrysy

Provoz MěÚ Náchod od 23. 11. 2020

Úřad:

po    8.00-13.00
   út    dle tel. dohody
   st    12.00-17.00
   čt    dle tel. dohody
   pá    dle tel. dohody

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.