Teplota: -1.7 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Výtěžek z prodeje roušek v rouškomatu poputuje seniorům

Pondělí, 25.1.2021

Před rokem zasáhla celý svět pandemie, která změnila naše životy. Přinesla s sebou řadu omezení a nejistot, ale také obrovskou vlnu solidarity a vzájemné podpory.

Foto: archiv společnosti PROMA REHA, Město Náchod Foto: archiv společnosti PROMA REHA, Město Náchod

Vodárenská soustava východních Čech projde rozsáhlou modernizací

Pondělí, 25.1.2021

V pátek 22. ledna 2021 byla v Náchodě podepsána smlouva o dílo na realizaci jednoho z největších vodárenských projektů pod názvem „Posílení kapacity a zabezpečenosti východočeské vodárenské soustavy Náchod – Hradec Králové“.

Vodárenská soustava východních Čech projde rozsáhlou modernizací Vodárenská soustava východních Čech projde rozsáhlou modernizací

INFORMACE O NOVELE ZÁKONA O CESTOVNÍM RUCHU

Pondělí, 25.1.2021

Městský úřad Náchod, odbor Obecní živnostenský úřad informuje podnikatele, kteří podnikají v oblasti cestovního ruchu, o tom, že s účinností k 1.1.2021 došlo k novele zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu. Novela byla provedena zákonem č.117/2020 Sb.

Místní poplatek ze psů na rok 2021

Středa, 13.1.2021

Upozorňujeme občany, že vzhledem k situaci s Covid 19 je možné hradit místní poplatek ze psů na rok 2021 bezhotovostní platbou.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Parkování lze nově platit i BEZKONTAKTNĚ!

Čtvrtek, 7.1.2021

V úterý 5. ledna 2021 byl na Masarykově náměstí osazen nový parkovací automat. Jedná se o automat firmy Siemens, který umožní motoristům platbu nejen mincemi, ale i bezkontaktně platební kartou.

Parkování lze nově platit i BEZKONTAKTNĚ! Parkování lze nově platit i BEZKONTAKTNĚ!

Místní poplatek za komunální odpad na rok 2021

Středa, 6.1.2021

Žádáme občany, aby vzhledem k situaci s Covid 19 upřednostňovali bezhotovostní platbu při platbě místního poplatku za komunální odpad.

Náchodský zpravodaj - leden

Úterý, 5.1.2021

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc leden, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

Akustická zkouška sirén

Úterý, 5.1.2021

Ve středu 6. ledna 2021 proběhne ověření provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění v Královéhradeckém kraji. V okrese Náchod se ve 12:00 hodin rozezní poplachové sirény, které budou vysílat zkušební nepřerušovaný tón po dobu 140 sekund.

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

po    8.00-13.00
   st    12.00-17.00

Budova MěÚ, Němcové 2020

po    8.00-13.00
   út    pouze klienti objednaní online
   st    12.00-17.00
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    zavřeno

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty