Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Spolkový dům se otevře veřejnosti již 1. května 2024

Pátek, 26.04.2024

Srdečně zveme na Den otevřených dveří SPOLKOVÉHO DOMU V NÁCHODĚ, který se uskuteční ve středu 1. KVĚTNA 2024 OD 13 HODIN.

Spolkový dům Spolkový dům

Atletika - KP přípravek

Pátek, 26.04.2024

Ve středu odjela z Náchoda z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce šestice nejmladších atletů ročníku 2013 a mladších na 1. kolo KP družstev v přespolním běhu do Pardubic.

S trenérem jsou zleva M. Ansorgová, E. Beková, N. Maciejny, G. Maciejny, T. Brádle a Filip Kašpárek. S trenérem jsou zleva M. Ansorgová, E. Beková, N. Maciejny, G. Maciejny, T. Brádle a Filip Kašpárek.

Zástupci polského města Polanica-Zdrój navštívili Náchod

Pátek, 26.04.2024

V loňském roce v květnu se uskutečnil výjezd komise cestovního ruchu a partnerských měst rady města Náchoda do polského lázeňského města Polanica-Zdrój.

Zástupci polského města Polanica-Zdrój navštívili Náchod Zástupci polského města Polanica-Zdrój navštívili Náchod

110 let městského divadla v Náchodě

Pátek, 26.04.2024

Právě dnes si připomínáme významnou událost, která před sto deseti lety znamenala důležitý milník v kulturním životě našeho města.

Festival Náchodská Prima sezóna oživí v příštím týdnu náchodské ulice

Pátek, 26.04.2024

Týden studentské tvořivosti Festival Náchodská Prima sezóna, který byl založen jako pocta náchodskému rodákovi a spisovateli Josefu Škvoreckému, propukne ve středu 1. května 2024 v 15 hodin slavnostním zahájením v Městská knihovna Náchod, kde vystoupí i Pěvecký sbor Jiráskovo gymnázium Náchod.

Letní otevírací doba Městského informačního centra

Pátek, 26.04.2024

Od 1. května 2024 do 30. září 2024 rozšiřujeme otevírací dobu poboček Městského informačního centra.

Za dveřmi fantazie - pozvánka na výstavu

Pátek, 26.04.2024

Zveme vás do Malých lázní na výstavu prací Anny Koblasové a Marie Wolfové s názvem „ZA DVEŘMI FANTAZIE“.

Čarodějnice na dětském dopravním hřišti

Pátek, 26.04.2024

Zveme malé i velké čarodějnice, čaroděje i nečary v úterý 30. dubna 2024 na Dětské dopravní hřiště v Náchodě, kde si společně užijeme tu nejlepší svatojakubskou noc široko daleko.