Teplota: 14,4 °C

Starší zprávy

Klavírní soutěž ZUŠ – krajské kolo

Pondělí, 27.3.2017

Ve dnech 13. -14. března 2017 se v Hradci Králové konalo krajské kolo soutěže žáků základních uměleckých škol České republiky ve hře na klavír.

Klavírní soutěž ZUŠ Klavírní soutěž ZUŠ

Oznámení pro odběratele Vodovodů a kanalizací Náchod, a.s.

Pondělí, 27.3.2017

Vodovody a kanalizace Náchod, a. s., oznamuje všem odběratelům, že je možné požádat o změnu ve způsobu zasílání pravidelných měsíčních, čtvrtletních nebo ročních vyúčtování spotřeb vodného a stočného.

Logo VAK Náchod, a. s. Logo VAK Náchod, a. s.

Náchodsko - Dopravní situace bude znovu složitá

Neděle, 26.3.2017

V pondělí 27.3. 2017 začne v Náchodě plánovaná II. etapa rekonstrukce mezinárodní silnice I/33. Stavební práce navážou na již opravené úseky v roce 2016.

Průtah Náchoda Průtah Náchoda

Hodina Země

Pátek, 24.3.2017

Náchod se připojí jíž pošesté k celosvětové kampani HODINA ZEMĚ, jejímž cílem je vyjádřit, že nám není lhostejný stav životního prostředí a klimatu.

Hodina Země Hodina Země

V ulici Sokolské je pro rodiče s dětmi vyhrazeno nově až pět parkovacích míst

Pátek, 24.3.2017

Na základě podnětu náchodských zastupitelů na jednání 13. března 2017 došlo v tomto týdnu v ulici Sokolské před budovou Základní školy Komenského k navýšení počtu vyhrazených parkovacích míst pro rodiče s dětmi ze tří na nově celkem pět. Související úpravu dopravního značení provedla firma Dopravní značení Náchod s.r.o.

Vyhrazené parkování Vyhrazené parkování

Jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů

Čtvtek, 23.3.2017

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb Náchod s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Ilustrační foto Ilustrační foto

ZŠ Komenského zve budoucí prvňáčky a rodiče

Čtvtek, 23.3.2017

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na další „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do 1. tříd.

Logo - ZŠ Komenského Logo - ZŠ Komenského

Situace na Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě

Středa, 22.3.2017

Veřejnost i členové městského zastupitelstva v Náchodě byli informováni o skutečnosti, že ředitel Základní školy T. G. Masaryka (Náchod, Bartoňova 1005) Mgr. Roman Odvářka rezignoval k 31. 3. 2017 na funkci ředitele školy.

ZŠ T. G. Masaryka ZŠ T. G. Masaryka