Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Upozornění pro řidiče

Pondělí, 27.9.2021

Od 27. 9. do 4. 10. 2021 bude uzavřena silnice III/304 16 v obci Vysokov od křižovatky s komunikací na p. p. č. 867/1 (odbočka na Kramolnu u kapličky) po křižovatku se silnicí I/33 (odbočka na Vysokov na horizontu Vysokovského kopce).

Uzavírka Vysokov Uzavírka Vysokov

ilustrační foto ilustrační foto

Podpořte 29. září již 25. ročník Květinového dne!

Pondělí, 27.9.2021

V tomto pro všechny náročném roce nebylo možné uskutečnit stejně jako loni v obvyklém termínu a tradiční podobě každoroční květnovou celonárodní veřejnou sbírku nazvanou Český den proti rakovině, známou jako Květinový den.

ilustrační foto ilustrační foto

Mistrovství ČR družstev juniorů v atletice a finále KPD ml. žactva

Pondělí, 27.9.2021

Mistrovství ČR družstev juniorů v atletice pořádal v sobotu 25.9.2021 ASK Slávia Praha.

S trenérem zleva je Tereza Freiwaldová, Nela Wittvarová a Nikol Vítková S trenérem zleva je Tereza Freiwaldová, Nela Wittvarová a Nikol Vítková

V lehu je Martin Zeman. S trenéry zleva je Daniel Zeman,Jiří Bruha,Radek Majera,David Ulich V lehu je Martin Zeman. S trenéry zleva je Daniel Zeman,Jiří Bruha,Radek Majera,David Ulich

Sváteční otevírací doba informačních center

Pátek, 24.9.2021

V úterý 28. září 2021 budou pobočky informačních center otevřeny pro veřejnost dle následující otevírací doby:

Otevírací doba Otevírací doba

ilustrační foto ilustrační foto

Úspěch žáků ZŠ Komenského v celostátním finále odznaku všestrannosti olympijských vítězů ocenili představitelé města Náchoda

Čtvrtek, 23.9.2021

Starosta Jan Birke společně s místostarosty Pavlou Maršíkovou a Františkem Majerem slavnostně přijali ve středu 22. 9. v obřadní síni náchodské radnice osmičlenné smíšené družstvo (4 chlapci a 4 děvčata různých věkových kategorií), kteří v celostátním finále odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Brně ve dnech 2.–4. září 2021 vybojovali úžasné 3. místo ze 72 družstev z celé ČR.

Atletika přípravek

Čtvrtek, 23.9.2021

Ve středu 22.9.2021 bylo uspořádáno v Pardubicích již 4. kolo KP družstev přípravek roč.2010 a mladších.

Zleva v poddřepu je Vítková Nikol, Wittvarová Nela a Hrnčířová Denisa. Zleva chlapci: Svoboda Dušan, Vojtěch Vojta,Patzelt Michal a Maršík Tobiáš Petr. Zleva s trenérem je Svoboda Dušan, Patzelt Robert, Vítek Petr a Maršíková Iva-asistentka trenéra. Zleva v poddřepu je Vítková Nikol, Wittvarová Nela a Hrnčířová Denisa. Zleva chlapci: Svoboda Dušan, Vojtěch Vojta,Patzelt Michal a Maršík Tobiáš Petr. Zleva s trenérem je Svoboda Dušan, Patzelt Robert, Vítek Petr a Maršíková Iva-asistentka trenéra.

Akademie 60+/JUS přivítala další nové studenty

Středa, 22.9.2021

V pondělí 21. září 2021 byly novým studentům předány indexy a studium může začít.

loga loga

Akademie 60+/JUS přivítala další nové studenty Akademie 60+/JUS přivítala další nové studenty

Žlutý autobus Slunečné léto zavítá i do Náchoda

Pondělí, 20.9.2021

V pátek 24. září 2021 od 14 hodin přijede na Masarykovo náměstí žlutý autobus s protagonisty seriálu Slunečná a rozjedou společně s vámi odpoledne plné zábavy.

Slunečné léto - plakát Slunečné léto - plakát

Slunečné léto Slunečné léto