Teplota: 18,5 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

"Piniová šiška" je v opravě

Pátek, 18.8.2017

Možná jste si všimli, že u sloupu sv. Trojice na Masarykově náměstí chybí jeden z dominantních prvků.

Vavřinecká pouť v Náchodě opět nabídla bohatý program

Úterý, 15.8.2017

Uplynulý víkend byl v Náchodě ve znamení tradiční Svatovavřinecké pouti, která se konala na Masarykově náměstí.

Zahrada MŠ Myslbekova přivítá děti po prázdninách novými herními prvky

Pondělí, 14.8.2017

V letošním roce bylo dokončeno kompletní vybavení zahrady v mateřské škole v Myslbekově ulici.

Další dopravní omezení zkomplikuje do konce srpna průjezd Náchodem

Neděle, 13.8.2017

Stavební práce na opravě průtahu Náchoda probíhají podle harmonogramu a v příštích dnech přijde na řadu oprava frekventované křižovatky silnice I/33, ulice Českoskalická a místní komunikace, ulice Českoskalická (výjezd z centra, ul. Komenského).

Hlasujte v anketě "Informační centrum roku" pro náchodské IC

Neděle, 13.8.2017

Již několik let pořádá Asociace turistických informačních center ČR anketu „Informační centrum roku“, v rámci které mohou lidé hlasovat pro své oblíbené „íčko“.

Informační centrum Náchod Informační centrum Náchod

Cyklobusy odjezdily již polovinu své sezony a vozí návštěvníky i do Polska

Čtvrtek, 10.8.2017

Od začátku letošního června mohou návštěvníci regionu využít dvou linek oblíbených cyklobusů, které pro ně každoročně organizuje a propaguje společnost pro Kladské pomezí Branka, o.p.s. Nyní je jejich sezona přibližně v polovině a pokud jste se s nimi ještě nesvezli, nenechte si je ujet.

KLADSKEPOMEZI-inz_A4-cyklobusy_2017 KLADSKEPOMEZI-inz_A4-cyklobusy_2017

Cyklobus v Kudowě Zdrój Cyklobus v Kudowě Zdrój

Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla

Čtvrtek, 10.8.2017

Tento týden byla dokončena avizovaná oprava lávky přes řeku Metuji za továrnou Bartoň-textil, a. s., ve Starém Městě nad Metují.

Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla

Návštěvnost náchodského infocentra láme rekordy

Středa, 9.8.2017

Turistická sezóna vrcholí a o turisty v Náchodě není nouze. Denně jim je proto k dispozici Městské informační centrum v budově staré radnice na Masarykově náměstí v centru Náchoda, které nabízí nejen turistické informace o městě a okolí, ale i další služby pro občany města, jako například vyhledání spojů, prodej suvenýrů a map, předprodej vstupenek a informace o kulturním dění ve městě a okolí.

Návštěvnost náchodského infocentra láme rekordy Návštěvnost náchodského infocentra láme rekordy