Teplota: -1.2 °C

Starší zprávy

Jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů

Čtvtek, 12.9.2019

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Nejsme líní, třídíme baterie

Sobota, 15.6.2019

Město Náchod bylo dnes dopoledne dvanáctou zastávkou týmu Recyklojízda, který v těchto dnech projíždí Českou republiku od východu na západ, aby podpořil třídění a recyklaci baterií.

Recyklojízda v Náchodě Recyklojízda v Náchodě

Svoz nebezpečných a objemných odpadů

Pondělí, 1.4.2019

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb Náchod s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Velkoobjemový svoz rostlinného odpadu

Pondělí, 18.3.2019

Městský úřad Náchod, odbor životního prostředí, upozorňuje občany, že od 12. týdne letošního roku (od 18. 3.) začíná velkoobjemový svoz rostlinného odpadu.

Ukončení zapůjčování kompostérů

Pondělí, 28.5.2018

Městský úřad Náchod, odbor životního prostředí, oznamuje občanům města Náchod, že ukončuje zapůjčování kompostérů, jelikož již byla vyčerpána jejich zásoba.

Kompostér Kompostér

Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Pátek, 20.4.2018

Město Náchod upozorňuje občany, že mají stále možnost bezplatné zápůjčky kompostérů, zakoupených v rámci projektu „Nakládání s BRO - kompostování“.

Město Náchod nabízí občanům kompostéry Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů

Pátek, 6.4.2018

Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Středa, 1.11.2017

Město Náchod zakoupilo v rámci projektu „Nakládání s BRO - kompostování“ kompostéry o objemu 700 l určené ke kompostování komunálního biologického odpadu.

Kompostéry pro občany Kompostéry pro občany