Čtvtek, 25.05.2017Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů

Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů

Město Náchod ve spolupráci s Místní akční skupinou Stolové hory Vás zve v souvislosti s tvorbou Koncepce rozvoje školství ve městě Náchod na Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů.

V úterý 6. června 2017 od 13:00 ve velké zasedací místnosti v budově radnice města (Masarykovo náměstí 40, 547 01 Náchod, 1. patro, číslo dveří 5)

Účelem setkání je navázání nové či rozvoj již stávající spolupráce mezi středními školami, které se ve městě nachází a zaměstnavateli z Náchoda a jeho blízkého okolí.

Témata k diskuzi:

- možnosti uplatnění studentů středních škol na trhu práce v souvislosti s jejich oborem studia

- propojení potřeb škol a potencionálních zaměstnavatelů (absolvování praxe, zvýšení uplatnění absolventů, zisk kvalifikované pracovní síly, aj.)

- otázka sponzoringu

- další témata za účelem možného navázání a rozvoje spolupráce

Svoji účast prosím potvrďte vyplněním jednoduchého registračního formuláře na adrese:

Přílohy:

Pozvánka na setkání SŠ a zaměstnavatelů     (5438_8812510018.pdf / 0,41 MB)

Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů