Teplota: -0.5 °C

Odbor sociálních věcí a školství

Starší zprávy

Senior taxi jezdí dál

Středa, 14.06.2023

Městská doprava seniorů Náchod přepravuje náchodské občany starší 65 let a držitele průkazek ZTP, ZTP/P starší 18 let i nadále.

Senior taxi jezdí dál Senior taxi jezdí dál

Rozvoj regionálního partnerství III

Pátek, 03.02.2023

Byla zahájena realizace projektu Rozvoj regionálního partnerství v sociální oblasti na území obcí Královéhradeckého kraje III, který je podpořen Evropskou unií z Operačního programu Zaměstnanost plus.

Logo_EU Logo_EU

PROGRAM na podporu spolků a ostatních neziskových organizací v oblasti sociálních služeb na rok 2023

Úterý, 31.01.2023

Rada města Náchoda dne 19. prosince 2022 schválila pod č. usnesení 8/159/22 Program na podporu spolků a ostatních neziskových organizací v oblasti sociálních služeb na rok 2023.

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Pátek, 09.12.2022

Ve čtvrtek 8. prosince 2022 bylo opět po kovidovém období navázáno na tradiční vyhodnocení zaměstnanců středisek Pečovatelské služby a Domova pro seniory Marie.

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

PROGRAM na podporu spolků a ostatních neziskových organizací v oblasti sociálních služeb na rok 2022

Čtvtek, 20.01.2022

Rada města Náchoda dne 20. prosince 2021 schválila Program na podporu spolků a ostatních neziskových organizací v oblasti sociálních služeb na rok 2022.

O službu Senior taxi je v Náchodě stále větší zájem

Pátek, 14.01.2022

Městská doprava seniorů (MDS), která v Náchodě funguje od srpna 2019, se těší stále větší oblibě. Tato služba umožňuje přepravu náchodským občanům starším 65 let a držitelům průkazek ZTP, ZTP/P starších 18 let.

O službu Senior taxi je v Náchodě stále větší zájem O službu Senior taxi je v Náchodě stále větší zájem

Poděkování maminkám z Déčka

Úterý, 21.12.2021

Děkujeme všem, kteří přispěli věcnou sbírkou potřebným dětem a rodinám, se kterými pracuje odbor sociálních věcí. Zvláštní poděkování patří také ředitelce Déčka Mgr. Kateřině Hiebschové, která celou sbírku se svými spolupracovníky zorganizovala a dnešního dne předala na Město Náchod. Pavel Schuma, vedoucí odboru

Poděkování maminkám z Déčka Poděkování maminkám z Déčka

Pozvání na Festival sociálních služeb

Pondělí, 06.09.2021

Město Náchod Vás srdečně zve na Festival sociálních služeb.