Odbor sociálních věcí a školství

Starší zprávy

Výlet klientů Domova pro seniory Marie do Opočna

Pátek, 14.6.2019

Ve čtvrtek 13. června 2019 klienti Domova pro seniory Marie jeli na výlet.

Výlet klientů Domova pro seniory Marie do Opočna Výlet klientů Domova pro seniory Marie do Opočna

Pozvání na Festival sociálních služeb

Úterý, 11.6.2019

Město Náchod vás srdečně zve na Festival sociálních služeb. Akce se koná v úterý 18. 6. od 9 do 18 hodin na Masarykově náměstí před budovou radnice.

Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele

Úterý, 11.6.2019

Dnes dopoledne podepsali starosta Jan Birke a jednatel Vodní záchranné a dopravní služby s.r.o., Náchod pan Vratislav Vrábel smlouvu o provozování služby SENIOR TAXI v Náchodě.

Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele

Seniorská obálka se zabydluje i u nás

Pondělí, 20.5.2019

Už jste slyšeli o Seniorské obálce? Jedná se o tiskopis, který může napomoci v krizových situacích.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Starosta podpořil osvětu autismu

Pondělí, 8.4.2019

Starosta Jan Birke se v páteční podvečer 5. 4. v Městské knihovně Náchod setkal se zástupci společnosti Adventor, která netradičním způsobem zajišťuje podporu osvěty autismu ve společnosti.

Starosta podpořil osvětu autismu Starosta podpořil osvětu autismu

Beseda o autismu

Čtvtek, 4.4.2019

V rámci Putování 2019, což je akce na podporu osvěty problematiky autismu, proběhne ve vašem městě beseda dne 5. dubna 2019 od 17 hodin v MK Náchod, Kamenice 105.

Beseda o autismu Beseda o autismu

PROGRAM na podporu sociálních služeb nestátním neziskovým organizacím na rok 2019

Úterý, 18.12.2018

Rada města Náchoda dne 17. prosince 2018 schválila Program podpory sociálních služeb na rok 2019.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Seminář k dotačním programům Královéhradeckého kraje pro rok 2019

Středa, 5.12.2018

Pozvánka na seminář k dotačním programům Královéhradeckého kraje pro rok 2019 v oblastech sport a tělovýchova a volnočasové aktivity, který se koná v pondělí 17. prosince 2018 od 15:30 hodin v klubovně sportovní haly SK Náchod, Na Hamrech, Pražská 696, Náchod.

logo logo