Odbor investic a rozvoje města

Starší zprávy

Provoz mateřských škol zřizovaných městem Náchod bude obnoven od 11.05.2020

Úterý, 5.5.2020

Obecné informace pro rodiče po dobu trvání epidemiologických opatření:

Ilustrační foto Ilustrační foto

Aktuální informace k zápisům do mateřských škol

Pátek, 24.4.2020

1. Zápisy budou probíhat od 4. do 7. května 2020 bez osobní přítomnosti dětí v mateřské škole.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Aktuální informace k zápisům k povinné školní docházce

Sobota, 4.4.2020

Připomínáme, že zápisy probíhají od 2. do 9. dubna 2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Doporučení pro školy ke koronaviru

Pátek, 6.3.2020

Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření koronaviru povinnost řídit se, stejně jako jiné osoby, předpisy a pokyny vydávané na ochranu veřejného zdraví Ministerstvem zdravotnictví či krajskými hygienickými stanicemi. Tyto pokyny mají tedy přednost i před pravidly upravenými školským zákonem.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Zápis k povinné školní docházce v základních školách zřizovaných městem Náchod

Pátek, 21.2.2020

TERMÍN: 2. – 3. dubna 2020 od 14:00 do 17:00 hodin ve všech základních školách

Školička „nanečisto“

Pátek, 17.1.2020

Zveme všechny budoucí prvňáčky do školy na čtyři vyučovací hodiny. Děti se seznámí s prostředím, ve kterém stráví příštích několik let, vyzkouší si, jak dlouhá je vyučovací hodina a co všechno mohou od školy očekávat.

Ilustrační foto Ilustrační foto

DOTAČNÍ PROGRAM na podporu vzdělávání a volnočasových aktivit spolkům a ostatním neziskovým organizacím na rok 2020

Čtvtek, 2.1.2020

Dotační program na podporu vzdělávání a volnočasových aktivit spolkům a ostatním neziskovým organizacím byl schválen Radou města Náchoda dne 16. prosince 2019.

ZŠ Plhov - Hodina matematiky pro rodiče

Pondělí, 2.12.2019

V úterý 26.11. se ve dvou třídách plhovské školy sešly tři desítky rodičů dětí z 5. a 6. tříd a dalších hostů s učiteli matematiky.

ZŠ Plhov - Hodina  matematiky pro rodiče ZŠ Plhov - Hodina matematiky pro rodiče