Odbor investic a rozvoje města

Starší zprávy

Budova školního pozemku ZŠ Komenského v Náchodě prošla opravou

Pondělí, 28.12.2020

Zaslouženého vylepšení se dočkala budova a interiér na školním pozemku ZŠ Komenského v ulici Českoskalické. Od poloviny října do konce listopadu byla provedena oprava plynového topení včetně výměny kotle a otopné soustavy v 2. nadzemním podlaží, nechyběla úprava kouřovodů.

Budova školního pozemku ZŠ Komenského v Náchodě prošla opravou Budova školního pozemku ZŠ Komenského v Náchodě prošla opravou

Mateřská škola U Kočovny má nové oplocení

Čtvtek, 26.11.2020

V průběhu října a listopadu proběhla oprava oplocení budovy mateřské školy u Kočovny, která je odloučeným pracovištěm MŠ Myslbekova.

Mateřská škola U Kočovny má nové oplocení Mateřská škola U Kočovny má nové oplocení

Provoz MŠ Vančurova přerušen do 30. 10. 2020

Čtvtek, 22.10.2020

Od 23. do 30. 10. 2020 je z organizačních důvodů přerušen provoz Mateřské školy, Náchod, Vančurova 1345.

Provoz MŠ Vančurova přerušen do 30. 10. 2020 Provoz MŠ Vančurova přerušen do 30. 10. 2020

Otevření venkovní třídy v MŠ Myslbekova

Čtvtek, 8.10.2020

V Mateřské škole, Náchod, Myslbekova 4 vznikla na školní zahradě venkovní třída určená pro polytechnické vzdělávání dětí.

Otevření venkovní třídy v MŠ Myslbekova Otevření venkovní třídy v MŠ Myslbekova

Ředitelské volno v náchodských školách - pátek 25. 9. 2020

Středa, 23.9.2020

Na základě doporučení ministra zdravotnictví vyhlašují základní umělecká škola a všechny základní školy zřizované městem Náchod na pátek 25. 9. 2020 ředitelské volno z organizačních důvodů. Důvodem je zajistit bezpečnost žáků škol v souvislosti s šířením nemoci COVID-19.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Školní rok zahájili zástupci města ve všech náchodských školách

Úterý, 1.9.2020

Do náchodských základních škol dnes nastoupilo 210 prvňáčků v celkem devíti třídách.

Školní rok zahájili zástupci města ve všech náchodských školách Školní rok zahájili zástupci města ve všech náchodských školách

V Mateřské škole Alšova mají nové šatny a sociální zázemí

Čtvtek, 27.8.2020

Další investicí do škol v Náchodě je právě dokončená přístavba šaten a sociálního zázemí pro zaměstnance mateřské školy Alšova.

Před rekonstrukcí Před rekonstrukcí

V Mateřské škole Alšova mají nové šatny a sociální zázemí V Mateřské škole Alšova mají nové šatny a sociální zázemí

Interiéry budovy ZŠ Komenského v Sokolské ulici "prokoukly"

Úterý, 18.8.2020

Na lepší komfort se mohou těšit po prázdninách také žáci ZŠ Komenského v Náchodě v Sokolské ulici. Úpravy proběhly ve třídách a družinách I. stupně.

Interiéry budovy ZŠ Komenského v Sokolské ulici Interiéry budovy ZŠ Komenského v Sokolské ulici "prokoukly"

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

Budova MěÚ, Němcové 2020

út    pouze klienti objednaní online
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    zavřeno

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021