Sobota, 04.11.2023Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023

Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023

V pátek a v sobotu 3. a 4. 11. patřila náchodská sokolovna Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023.

Již 9. ročník této tradiční akce, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje s podporou Úřadu práce v Náchodě a Města Náchoda, je ideální příležitostí pro žáky 9. ročníků základních škol, vybrat vhodnou střední školu a budoucí zaměstnání.

Zahájení a páteční dopolední program si nenechali ujít místostarostové Jan Čtvrtečka, František Majer a Milan Vik a vedoucí odboru školství MěÚ Náchoda Iveta Lukešová.

Nabídka vystavovatelů byla opravdu pestrá, pro uchazeče o studium na středních školách i jejich rodiče nabídli často i netradiční a zábavný pohled na obory, o kterých možná doposud ani neuvažovali.

Děkujeme všem, kteří tuto mimořádnou příležitost pro naše děti pořádají a přípravám věnují mnoho času a energie! Šťastnou volbu všem deváťákům!

Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023 Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023