Kancelář tajemníka

Starší zprávy

Omezení provozu Městského úřadu v Náchodě pro veřejnost

Pondělí, 23.3.2020

Vážení spoluobčané, s ohledem na mimořádná opatření zavedená státem omezujeme provoz Městského úřadu v Náchodě pro veřejnost následovně: pondělí a středa od 14:00 do 17:00 hod.

Ilustrační foto Ilustrační foto

V Náchodě zasedl krizový štáb a projednal aktuální situaci a opatření proti šíření koronaviru

Středa, 11.3.2020

Dnes v podvečer se v prostorách náchodské radnice sešli členové Krizového štábu města Náchoda (vedení města, Policie ČR, Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje, Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Náchod a členové stálé pracovní skupiny krizového štábu), dále pak pozvaní hosté – velitel Městské policie Náchod, zástupci společnosti innogy - náchodské teplárny, vedoucí odboru školství a vedoucí odboru sociálních věcí MěÚ Náchod, ředitel Technických služeb Náchod, ředitelka Sportovních zařízení města Náchoda a zástupce společnosti CDS Náchod (MHD).

Úterý, 5.11.2019

Ve středu 6. listopadu 2019 proběhne ověření provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění v Královéhradeckém kraji.

Úterý, 1.10.2019

Ve středu 2. října 2019 proběhne ověření provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění v Královéhradeckém kraji.

Úterý, 3.9.2019

Ve středu 4. září 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Oprava chodníku v Tyršově ulici

Středa, 24.7.2019

Od soboty 27. července bude firma SILVAGRO s.r.o. provádět opravu chodníku v úseku od budovy Městského úřadu Náchod čp. 1945 v Zámecké ulici po dům čp. 234 v Tyršově ulici.

MěÚ Náchod - Zámecká ul. MěÚ Náchod - Zámecká ul.

Úterý, 2.7.2019

Ve středu 3. července 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Úterý, 2.4.2019

Ve středu 3. dubna 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.