Dnes
Teplota: 9,9 °C

Doprava

Historické vozy

Hustota a kvalita dopravních sítí odráží a zároveň podmiňuje celkovou hospodářskou úroveň regionu. Železniční a především silniční síť zabezpečuje poměrně dobré dopravní spojení Náchoda s jednotlivými regionálními a mikroregionálními centry i s většinou obcí náchodského regionu. Samo město je pak napojeno na dopravní tepny celostátního i mezinárodního významu. Nemalý problém však představuje skutečnost, že dopravní kapacita stávajících hlavních silnic procházejících náchodským regionem a zejména jeho jádrem městem Náchodem v posledním desetiletí dosahuje mezních hodnot.

Možnosti dalších významných kvalitativních změn stávajících tras (rozšíření silnice, zvýšení kvality povrchu, světelné křižovatky, kruhové objezdy atd.) jsou v podstatě vyčerpány.

Dopravní omezení při běhu Hronov-Náchod

Úterý, 17.10.2017

V souvislosti s konáním tradičního běhu Hronov-Náchod již tuto sobotu 21. 10. 2017 organizátoři upozorňují na dopravní omezení v místě čerpací stanice Benzina u Denisova nábřeží (viz přiložený plánek).

Plánek dopravního značení - uzávěry Hronov - Náchod Plánek dopravního značení - uzávěry Hronov - Náchod

Policie v Náchodě se zaměří na řízení dopravy ve špičkách, v krajních případech bude odstavovat kamiony

Pátek, 15.9.2017

Se zahájením školního roku se opět zvýšil provoz vozidel, a to zejména kamionů, na průjezdu Náchodem. Spediční firmy zatím na opakované výzvy, aby volily pro nákladní vozidla jinou trasu po dobu oprav průtahu, bohužel nereagují.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém a Libereckém kraji s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. v úseku Starkoč - Václavice

Pátek, 15.9.2017

Dovolujeme si vás informovat o výluce traťové koleje v úseku Starkoč - Václavice a opačně ve dnech 18.9. - 17.10.2017.

Dopravní omezení

Čtvtek, 7.9.2017

Vážení občané, dovolujeme si vás informovat, že dne 9. 9. 2017 bude z důvodu konání akce Náchodské Kuronské slavnosti uzavřen vjezd na náchodský zámek.

Starší zprávy