Dnes
Teplota: 12,0 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Muži Delfínu Náchod opět postupují do semifinále soutěže družstev, ženy těsně za branami postupu

Čtvtek, 23.2.2017

Od poloviny ledna do poloviny února se na devíti bazénech v ČR uskutečnilo1.kolo Mistrovství ČR družstev, kterého se zúčastnilo 65 družstev mužů a 69 družstev žen.

Družstvo mužů Delfína Náchod ( foto : Roman Hakl) Družstvo mužů Delfína Náchod ( foto : Roman Hakl)

Závody v short-tracku v sobotu 25. 2. 2017 na zimním stadionu v Náchodě

Úterý, 21.2.2017

Rychlobruslařský oddíl BK Náchod pořádá v sobotu 25. února 2017 na zimním stadionu v Náchodě již 10. ročník mezinárodních závodů v rychlobruslení na krátké dráze (short-track).

Závody v short-tracku Závody v short-tracku

Biatlon v Náchodě přilákal desítky závodníků

Neděle, 5.2.2017

Letošní zima přeje zimním sportům, a tak si mohli dnes fanoušci biatlonu vyzkoušet tento stále oblíbenější sport i v Náchodě.

Mistrovství ČR v krasobruslení

Sobota, 4.2.2017

Náchodský zimák je tento víkend dějištěm Mistrovství ČR v krasobruslení. Starosta Jan Birke společně s místostarostkou Pavlou Maršíkovou předali v sobotu dopoledne medaile těm nejlepším v kategorii seniorek.

Starší zprávy