Dnes
Teplota: 10,7 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Korfbal - dorost

Pátek, 19.5.2017

Dorostenecký tým extraligové soutěže vybojoval 4. místo ve finálovém duelu.

Korfbal - dorost Korfbal - dorost

Náchodští benchpresisté sklízejí jeden úspěch za druhým

Pátek, 19.5.2017

Náchodští benchpresisté zahájili novou sezónu dvěma kvalifikačními závody.

Náchodští benchpresisté Náchodští benchpresisté

Korfbal

Čtvtek, 18.5.2017

Tým starších žáků ve složení : Mikuláš Martinec, Richard Míl, Ondřej Netolický, Jiří Moc, Klára Nováková, Lucie Šrůtová,Tereza Mikešová, Lída Paďourová a Michaela Nováková ziskal 3. místo v ligové soutěži českého korfbalového svazu.

Úžasný úspěch hasičů Běloves

Středa, 17.5.2017

Ve dnech 7. - 8. 5. 2017 se v Jaroměři konal další ročník Hřibojedské stovky a šedesátky. Tohoto závodu v požárním sportu se za SDH Náchod-Běloves zúčastnili za dorostence David Hoffman a za muže Patrik Kligl.

Starší zprávy