Dnes
Teplota: 11,4 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Medailové žně náchodských karatistů

Pondělí, 16.10.2017

Druhá říjnová sobota byla pro 20 náchodských karatistů ve znamení již tradiční soutěže pro začátečníky Trutnovský dráček, kde mohli porovnat své schopnosti spolu s dalšími 200 závodníky z 22 klubů Čech a Polska.

Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite) Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite)

TJ KRASO NÁCHOD informuje

Pátek, 13.10.2017

V Tichém dole není ticho....je 6:00 a na ledě již šustí brusle a znějí pokyny...děti trénují pod vedením choreografa pana Františka Blaťáka a trenérky Kláry Pavlovičové...první závody se blíží a všichni jsou připraveni proměnit tréninkovou pilí v úspěšný výsledek.

TJ KRASO NÁCHOD TJ KRASO NÁCHOD

TJ KRASO NÁCHOD TJ KRASO NÁCHOD

TJ KRASO NÁCHOD TJ KRASO NÁCHOD

Bavíme se sportem

Středa, 11.10.2017

Příměstských táborů, které i letos organizoval spolek Bavíme se sportem z.s., se v Broumově, Náchodě a Novém Městě nad Metují zúčastnilo celkem 240 dětí, což je o 20% více než v loňském roce.

Krytý plavecký bazén

Úterý, 10.10.2017

Krytý plavecký bazén v Náchodě bude v sobotu 14.10.2017 od 13 do 18 hodin uzavřen pro veřejnost z důvodu konání plaveckých závodů.

Starší zprávy