Dnes
Teplota: 10,2 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Dvoje závody a 15 cenných kovů pro karatisty z Náchoda

Úterý, 18.4.2017

V sobotu 8. 4. 2017 jsme se zúčastnili závodů v České Lípě. Soutěž nazvaná „Pohár nadějí“ přilákala rekordní počet 464 závodníků z 39 klubů Čech a Slovenska.

Dvoje závody a 15 cenných kovů pro karatisty z Náchoda Dvoje závody a 15 cenných kovů pro karatisty z Náchoda

Modrá stuha města Náchoda

Sobota, 8.4.2017

V Krytém plaveckém bazénu v Náchodě se v sobotu 8. dubna uskutečnil již 29. ročník tradičního plaveckého závodu Modrá stuha města Náchoda Závod byl soutěží jednotlivců.

Modrá stuha města Náchoda Modrá stuha města Náchoda

Modrá stuha města Náchoda Modrá stuha města Náchoda

Modrá stuha města Náchoda Modrá stuha města Náchoda

O pohár bílého tygra

Pátek, 7.4.2017

Tým HC Náchod se zúčastnil turnaje v Liberci pro hráče ročníku 2009 a mladší.

Ročník 2008 – Na konci hokejové sezóny 2016/17

Pátek, 31.3.2017

Hokejisté kategorie 2008 mohou mluvit o úspěšném období. Výraznou část zápasů ve své kategorii vyhráli, podávali bojovné výkony, snažili se o kombinační hru a s tou přicházely i výsledky. Pochopitelně že ne vše vyšlo podle představ trenérského týmu kolem Tomáše Goise a na mnohém budou hráči s trenéry pracovat v dalším období.

Starší zprávy