Dnes
Teplota: 18,5 °C

MMS - závady a nedostatky

Každý může zaslat fotografie a popis problému prostřednictvím MMS zprávy nebo e-mailem na adresu mms@mestonachod.cz. Tyto informace budou zveřejněny na internetových stránkách a doplněny o způsob řešení toho nedostatku.

Děkujeme Vám za spolupráci při údržbě vzhledu našeho města


11.8.2017   Výpadky veřejného osvětlení před čp. 1532

Dobrý den všem zainteresovaným, dovolil bych si požádat o kontrolu veřejného osvětlení přímo před vchodem do domu čp. 1532 na ulici Pražská, které jednu noc svítí až do rána, jak má a vzápětí druhou noc zhasne již mezi 22. - 23. hodinou a do rána je mezi čp. 1532 a čp. 236 úplná tma...


10.8.2017   Keře

Takhle si představují technické služby ořezané keře?


10.8.2017   Nepořádek v déčku

Dobrý den,
prosím Vás zajímalo by mě,jestli někdo udržuje nebo dohlíží na pořádek na hřišti v Déčku.Občas s dětmi chodíme na hřiště,ale máme čím dál větší pocit,že to tam je čím dál horší.


9.8.2017   Neostříhané keře

Upozorňuju na neostříhané keře v zatáčkách na cyklostezce u celnice,za novým mostkem směrem na polsko.Každý den trnu,že se tu střetnou cyklisti a bude tragédie.


9.8.2017   Oprava vlakového nádraží

Dobrý den, chci se zeptat k probíhající opravě vlakového nádraží. Vrchní polovina je  opravena tak, že jsou tam naznačené červené obrysy oken.


9.8.2017   Chodníček

Dobrý den, byla jsem dnes s dětmi u ZŠ Plhov na ,,kouli".  Ten chodníček vedoucí k prolézačce -  kouli je dost nebezpečný.


9.8.2017   Herní prvky

Dobrý den, ještě se chci zeptat, zda by před domy čp. 1182-1185 u hl. cesty ul. Kostelecká - Plhov, bylo možné přidat ještě nějaké herní prvky?


3.8.2017   Oprava silnice

Dobrý den, chci se zeptat, zda se bude opravovat i druhá část silnice vedoucí na Plhov za garážemi k restauraci ,,U Mílů" - oprava okrajové části vyasfaltováním.


3.8.2017   Stezka u rybníku Podborný

Dobrý den, na stezce u rybníku Podborný chybí jedna lavička , resp. je tam pouze její torzo. A chci se zeptat, zda by okolí této stezky nemohlo být věnováno více péče.


3.8.2017   Oprava - díl

Dobrý den, na chodníku u hl. silnice (Plhov, ul. Kostelecká, směr k benzince) u cedule, kterou obklopuje na zemi bílo-červený ,,had" (promiňte, nevím, jak to nazvat) chybí jeden díl. Již delší dobu je o pár metrů dál u kontejneru, který je u školy.


3.8.2017   Písek do pískovišť

Dobrý den, bylo by prosím možné na Plhově na hřištích doplnit písek do pískovišť?


3.8.2017   Díra u houpacího prvku

Dobrý den,
jako již každý rok se na hřišti na Plhově u domu čp. 1828 (ul. Kostelecká) objevila propadlá díra u houpacího prvku.


3.8.2017   Plocha Mlýnská ulice

Dobrý den,máme tři dotazy na plochu v Mlýnské ulici.Včera v dešti tu jezdil zemní stroj a my měli radost jak se plocha srovná a že konečně bude po výmolech a nebude se prášit a ono vlastně proběhlo jen přesunutí kaluží z místa na místo.Žádná povrchová úprava,nic.Jako celá léta,jen ať to moc nestojí.


31.7.2017   Oprava schodů

Dobrý den, 
schody, které jsou vlevo na horním konci Sokolské ulice, by potřebovaly opravu.


21.7.2017   Ulice Ryšavého

Dobrý den, 
rok s rokem se sešel a ulice Ryšavého vedoucí na Babí nebyla od poslední mé loňské žádosti do dnešního dne vysečena.