Pondělí, 10.07.2023Letošní první letní koncert v Malých lázních se vydařil na jedničku

Letošní první letní koncert v Malých lázních se vydařil na jedničku

V sobotu 8. července odpoledne proběhl první venkovní koncert letošního Kulturního léta v Malých lázních. V zahradě Vily Komenský vystoupilo náchodské jazzové duo Adéla Uždilová & Marián Linhart. Mladí interpreti se po letech studií znovu setkali ve svém rodném městě a společně zahráli české i zahraniční hity v rytmu jazzu, swingu a blues ve svých vlastních aranžích.
Po celé odpoledne panovalo slunečné letní počasí a pohodová atmosféra se nesla celým prostorem lázní. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří dorazili a společně s námi si akci užili. Již nyní vás zveme na další venkovní hudební vystoupení, které se uskuteční v neděli 23. července. Tentokrát se můžete těšit na oblíbené Smyčcové kvarteto Novoměstské filharmonie z nedalekého Nového Města nad Metují.

Letošní první letní koncert v Malých lázních se vydařil na jedničku Letošní první letní koncert v Malých lázních se vydařil na jedničku