Zpravy městkého informačního centra

Otevření poboček Městského informačního centra od pondělí 10. 5. 2021

Čtvtek, 6.5.2021

Od pondělí 10. května dojde díky uvolnění vládních opatření k otevření poboček Městského informačního centra na Masarykově náměstí, v Malých lázních a sezónní pobočky na Státním zámku v Náchodě.

IC SZ Náchod IC SZ Náchod

IC Malé lázně IC Malé lázně

IC Masarykovo náměstí IC Masarykovo náměstí

Pobočky městského informačního centra otevírají výdejní okénka

Úterý, 20.4.2021

Od úterý 20. dubna 2021 otevírají pobočky městského informačního centra výdejní okénka pro prodej veškerého sortimentu – publikací, suvenýrů nebo regionálních produktů.

MIC Náchod MIC Náchod

Velikonoční svátky – provoz infocentra

Pondělí, 29.3.2021

Dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech 2. až 5. dubna 2021 je Městské informační centrum na Masarykově náměstí uzavřeno.

Přípravy nové marketingové strategie Kladského pomezí míří do finále

Úterý, 23.3.2021

V úterý 2. března 2021 proběhlo druhé a zároveň poslední veřejné projednávání nové marketingové strategie turistické oblasti Kladské pomezí na období 2021-2025, kterého se zúčastnili zástupci z řad samospráv, podnikatelů i neziskového sektoru. Z důvodu přísných protiepidemických opatření se uskutečnilo formou videokonference. Z jednání vyplynuly již konkrétní výstupy, jakým směrem by se měl rozvoj cestovního ruchu v destinaci v následujících pěti letech ubírat.