Zpravy městkého informačního centra

Kladské pomezí pracuje na nové marketingové strategii

Čtvtek, 11.2.2021

Jedním z důležitých momentů loňského roku bylo zahájení přípravy nové marketingové strategie pro destinaci Kladské pomezí na období 2021-2025. Jejím hlavním cílem je dosažení společné, jasně čitelné marketingové komunikace regionu. Zpracovatelkou je paní Nora Dolanská, zkušená manažerka, která má bohatou praxi napříč službami cestovního ruchu u nás i v zahraničí.

Kladské pomezí pracuje na nové marketingové strategii Kladské pomezí pracuje na nové marketingové strategii

Prodej roušek a respirátorů v Městském informačním centru nepřerušen

Neděle, 27.12.2020

V souladu s vládními opatřeními je infocentrum pro veřejnost uzavřeno, přesto jsme se rozhodli zachovat prodej roušek a respirátorů pro veřejnost.

IC IC

Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Středa, 23.12.2020

Na základě nařízení vlády ČR budou pobočky Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malé lázně v Náchodě ode dne 27. prosince 2020 do odvolání uzavřeny.

Otevírací doba poboček Městského informačního centra o vánočních svátcích

Pátek, 18.12.2020

Dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malých lázních během vánočních svátků.