Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Zažijte PRIMÁTOR - Exkurze v náchodském pivovaru

Středa, 15.7.2020

Využijte mimořádnou příležitost prohlédnout si náchodský pivovar PRIMÁTOR bez nutnosti předchozí rezervace. Nemusíte dokonce být ani ve velké skupině, přijďte klidně sami!

Primátor Primátor

Letní provoz cyklobusů

Úterý, 7.7.2020

Kladské pomezí je rájem cyklistů. V turistické sezóně můžete ke své přepravě využít cyklobusy, které vás zavezou na atraktivní turistická místa a zase zpátky. Přinášíme vám aktuální informace o jejich provozu.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Otevírací doba infocentra ve dnech 5. a 6. července

Pátek, 3.7.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že infocentrum na Masarykově náměstí bude ve dnech 5. a 6. července 2019 otevřeno 8:00–12:00 a 12:30–15:00 hodin.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Konference Léto v Kladském pomezí představila novinky letošní sezóny

Neděle, 28.6.2020

Tradiční regionální konference Léto v Kladském pomezí se letos uskutečnila ve středu 24. června 2020 v lázních Velichovky. Zástupci turistických atraktivit našeho regionu na ní prezentovali novinky, které v letošní sezóně chystají pro návštěvníky.

Konference Léto v Kladském pomezí představila novinky letošní sezóny Konference Léto v Kladském pomezí představila novinky letošní sezóny

Užijte si léto s Boženou!

Pátek, 12.6.2020

Léto je tu a s ním i doba výletů a dovolených. Po dlouhé odmlce, při které jsme trávili většinu času doma, si všichni zasloužíme pořádný nádech, a právě Kladské pomezí je tím pravým místem pro načerpání energie. Vydejte se společně s námi do malebného kraje Boženy Němcové v roce, kdy si připomínáme 200 let od jejího narození.

Projekt Božena 200 Projekt Božena 200

Muzeum Boženy Němcové v České Skalici Muzeum Boženy Němcové v České Skalici

Domek Boženy Němcové v Červeném Kostelci Domek Boženy Němcové v Červeném Kostelci

Pobočky Městského informačního centra Náchod slaví

Pátek, 29.5.2020

Dnes proběhla ve všech pobočkách náchodských infocenter kontrola pracovníka Asociace turistických informačních center ČR, pod níž spadají informační centra s garantovanou úrovní poskytovaných služeb.

Pobočky Městského informačního centra Náchod slaví Pobočky Městského informačního centra Náchod slaví

Vydejte se na cesty s Toulavým baťohem

Sobota, 9.5.2020

Přemýšlíte nad tím, kam se vypravit na výlet s vašimi dětmi?

Vydejte se na cesty s Toulavým baťohem Vydejte se na cesty s Toulavým baťohem

Otevírací doba infocentra ve dnech 1. a 8. května 2020

Čtvtek, 30.4.2020

Městské informační centrum bude ve dnech 1. a 8. května 2020 otevřeno 8.00-12.00, 12.30-15.00.

Otevírací doba svátky Otevírací doba svátky

Infocentrum Infocentrum