Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Prodej roušek a respirátorů v Městském informačním centru nepřerušen

Neděle, 27.12.2020

V souladu s vládními opatřeními je infocentrum pro veřejnost uzavřeno, přesto jsme se rozhodli zachovat prodej roušek a respirátorů pro veřejnost.

IC IC

Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Středa, 23.12.2020

Na základě nařízení vlády ČR budou pobočky Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malé lázně v Náchodě ode dne 27. prosince 2020 do odvolání uzavřeny.

Městské informační centrum Městské informační centrum

Otevírací doba poboček Městského informačního centra o vánočních svátcích

Pátek, 18.12.2020

Dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malých lázních během vánočních svátků.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výjimečná sezona v Kladském pomezí

Pondělí, 14.12.2020

Letošní turistická sezona i celý rok 2020 byl pro organizaci destinačního managementu výjimečný hned v několika směrech. Pojďme si společně připomenout, co vše se událo v Kladském pomezí.

Výjimečná sezona v Kladském pomezí Výjimečná sezona v Kladském pomezí

Středa, 2.12.2020

Již zítra, 3. prosince 2020, od 9 hodin bude obnoven provoz Městského informačního centra na Masarykově náměstí a v Malých lázních dle běžné otevírací doby.

Otevření poboček Městského informačního centra na Masarykově náměstí a v Malých lázních Otevření poboček Městského informačního centra na Masarykově náměstí a v Malých lázních

Užijte si zimní sezónu v Kladském pomezí

Pondělí, 16.11.2020

Zima se blíží a společně s ní také období zimních radovánek a sportů. Doufejme, že ta letošní bude na sněhovou pokrývku bohatší než ta loňská, protože rozmanitý reliéf krajiny Kladského pomezí má co nabídnout i v této roční době. A pokud ne, k sousedům do Orlických hor a Krkonoš naštěstí není daleko.

Zima v Kladském pomezí Zima v Kladském pomezí

Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Čtvtek, 22.10.2020

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

IC nu IC nu

IC n IC n

IC ML u IC ML u

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Úterý, 6.10.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu vládních opatření je přednáška Významní lázeňští hosté a jejich příběhy zrušena.

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena