Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Komentovaná prohlídka výstav Fotoklubu Náchod v Malých lázních Běloves proběhne již dnes

Úterý, 13.7.2021

Městské informační centrum Malé lázně a Fotoklub Náchod Vás zvou v úterý 13. 7. 2021 od 16:00 hodin do Malých lázní Běloves na setkání s autory projektu "Náchod včera a dnes" a možnosti komentované prohlídky výstavy s kurátorem projektu Romanem Ungerem. Těšíme se na Vás.

Fotoklub Náchod Fotoklub Náchod

Malé lázně Běloves výstava Malé lázně Běloves výstava

Otevírací doba poboček Městského informačního centra ve dnech 5. a 6. července 2021.

Pátek, 2.7.2021

Dovolujeme si vás upozornit, že pobočky infocentra budou o svátcích otevřeny podle přiloženého rozpisu. Děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvu.

ilustrační foto ilustrační foto

Konference Léto v Kladském pomezí představila novinky v našem regionu

Čtvtek, 1.7.2021

Téměř dvě desítky prezentací plné aktualit od subjektů cestovního ruchu. Tak vypadala konference, která se uskutečnila 29. června 2021 ve Rtyni v Podkrkonoší.

Konference_autor Richard Švanda Konference_autor Richard Švanda

Užijte si léto plné zážitků v Kladském pomezí

Čtvtek, 10.6.2021

Rádi byste si v létě užili něco netradičního, zábavného a zároveň poučného? V Kladském pomezí máte ideální příležitost! Celé prázdniny se v našem regionu ponesou v duchu zážitků díky třetímu ročníku česko-polského projektu Festival zážitků, tentokrát na téma tradice.

Užijte si léto plné zážitků v Kladském pomezí Užijte si léto plné zážitků v Kladském pomezí

Běh o Běloveské bublinky

Úterý, 1.6.2021

Město Náchod ve spolupráci s SVČ Déčko Náchod vás zve na BĚH O BĚLOVESKÉ BUBLINKY.

Běh o Běloveské bublinky Běh o Běloveské bublinky

Dětský den v Malých lázních Běloves

Pondělí, 31.5.2021

Zveme vás na dětský den v Malých lázních Běloves, který se uskuteční v úterý 8. června 2021 od 13 do 17 hodin ve venkovních prostorech Vily Komenský.

Plakát Plakát

ilustrační foto ilustrační foto

Síň náchodského rodáka architekta Jana Letzela se dočkala rozšíření

Pondělí, 24.5.2021

Od 24. května 2021 je opět přístupná výstavní síň v recepci Hotelu U Beránka věnovaná významnému náchodskému rodákovi Janu Letzelovi, a to v rozšířené podobě.

Síň náchodského rodáka architekta Jana Letzela se dočkala rozšíření Síň náchodského rodáka architekta Jana Letzela se dočkala rozšíření

Přípravy na léto v Kladském pomezí vrcholí

Středa, 12.5.2021

Ačkoliv bylo zahájení letošní turistické sezóny, podobně jako v loňském roce, oddáleno nepříznivou epidemickou situací, Kladské pomezí vyhlíží léto plné zážitků. Na co všechno se můžete těšit?

Festival zážitků Festival zážitků