Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Změna otevírací doby infocenter

Sobota, 1.10.2022

Dovolujeme si vás informovat o změně provozní doby Městského informačního centra na Masarykově náměstí a v Malých lázních Běloves.

Náměstí Náměstí

Ml Ml

Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Pondělí, 26.9.2022

Dovolujeme si vás upozornit, že pobočky infocentra budou v den státního svátku otevřeny podle uvedeného rozpisu.

Otevírací doba Otevírací doba

Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022 Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Druhý jarmark v Malých lázních

Úterý, 20.9.2022

V sobotu 17. 9. 2022 proběhl v zahradě Malých lázní již druhý letošní jarmark.

Druhý jarmark v Malých lázních Druhý jarmark v Malých lázních

Sportovní den s Pferdou pro dobrou věc

Pátek, 16.9.2022

Náchodská nezisková organizace PFERDA srdečně zve širokou veřejnost tuto neděli 18. září 2022 od 14 hodin na náchodské Dětské dopravní hřiště Běloves, kde proběhne Sportovní den pro Pferdu.

Plakát - Sportovní den s Pferdou pro dobrou věc Plakát - Sportovní den s Pferdou pro dobrou věc

Sportovní den s Pferdou pro dobrou věc Sportovní den s Pferdou pro dobrou věc

Historické vozy značky Jaguár v Náchodě

Středa, 14.9.2022

Spolek majitelů a fanoušků největšího světového Jaguar klubu Jaguar Enthusiasts club ČR & SR zavítá při svém podzimním setkání i do Náchoda.

Plakát - Jaguáři v Náchodě Plakát - Jaguáři v Náchodě

Jaguáři v Náchodě Jaguáři v Náchodě

Poznejte rozmanitost regionálních výrobků Kladského pomezí

Úterý, 13.9.2022

Kladské pomezí se již od roku 2016 řadí mezi regiony s vlastní ochrannou známkou regionálních výrobků - Regionální produkt Kladského pomezí.

Omalovánkový průvodce_archiv Michaely Luňákové Omalovánkový průvodce_archiv Michaely Luňákové

Povlečení Darré_archiv Darré Povlečení Darré_archiv Darré

Regionální produkt KP_archiv Kladského pomezí Regionální produkt KP_archiv Kladského pomezí

Dny evropského dědictví

Neděle, 11.9.2022

Sobota 10. 9. se nesla také ve znamení Dnů evropského dědictví, které se ve spolupráci s Novým Městem nad Metují uskutečnily v Náchodě – v Malých lázních Běloves.

Dny evropského dědictví Dny evropského dědictví

Náchodské Kuronské slavnosti jsou tady

Pátek, 9.9.2022

Tuto sobotu 10. září 2022 ožije centrum našeho města slavnostmi na počest vlády Petra Birona, vévody Kuronského a Zaháňského, na náchodském panství.

NKS NKS

Náchodské Kuronské slavnosti (program) Náchodské Kuronské slavnosti (program)

Náchodské Kuronské slavnosti (program kapely) Náchodské Kuronské slavnosti (program kapely)