Pondělí, 10.06.202443. ročník Ratibořického pojezdu vozíčkářů

43. ročník Ratibořického pojezdu vozíčkářů

Akci, která patří mezi nejstarší podobné podniky v ČR, si nenechalo ujít okolo padesátky vozíčkářů a zdravotně postižených z celé republiky.

V sobotu 8. 6. dopoledne odstartovali Ratibořický pojezd v autokempu Rozkoš starostka České Skalice Zuzana Jungwirthová a místostarosta Náchoda Jan Čtvrtečka, v neděli 9. 6. dopoledne předal ceny vítězům starosta Náchoda Jan Birke.

Velké poděkování si zaslouží především organizátoři v čele s panem Čiháčkem a také zakladatelé celé akce, kteří v roce 1980 s myšlenkou přišli a letos přijeli - pánové Bohouš Kábrt a Jaroslav Jilemnický.

Díky těmto lidem a spoustě dalších obětavých dobrovolníků a rodinných příslušníků se daří připravit mimořádně příjemnou atmosféru a příležitost k setkání pro všechny nadšence nejen "na kolečkách".

Děkujeme a těšíme se na další ročník!

43. ročník Ratibořického pojezdu vozíčkářů 43. ročník Ratibořického pojezdu vozíčkářů