Odbor investic a rozvoje města

Ilustrační obrázek

Veřejné osvětlení Náchod, lokalita Klínek – 1. etapa

Čtvtek, 20.06.2024

V tomto týdnu byly zahájeny práce na realizaci nového veřejné osvětlení v ulici Na Klínku a Trojická.

Situační plán Situační plán

ilustrační foto ilustrační foto

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU

Pondělí, 17.06.2024

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU na Dětském dopravním hřišti v Náchodě-Bělovsi přilákalo mnoho zvědavců nejen z řad příznivců RC „rodiny“.

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU

Spolkový dům je otevřen pro veřejnost

Středa, 01.05.2024

Ve středu 1. května 2024 byl za účasti velvyslance Japonska v ČR J. E. NAGAOKA Kansuke, vedení města Náchoda, autora návrhu stavby (architektonická kancelář – Tomáš Vymetálek Architects s.r.o.), zhotovitele (Průmstav Náchod s.r.o.), náchodských radních, hostů a všech, kteří se na stavbě podíleli, slavnostně otevřen Spolkový dům v Hurdálkově ulici v centru Náchoda. Od 13 do 16 hodin byly všechny prostory nového Spolkového domu zpřístupněny veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří.

Město Náchod v letošním roce plánuje výstavbu nového chodníku podél silnice III/30413 ul. Krkonošská.

Úterý, 30.04.2024

V současné době je v místě navrhovaného chodníku převážně travnatá krajnice silnice III/30413. Silnice III/30413 je v dotčeném úseku vedena přímo a je široká cca 6,5 m s krajnicemi.

Starší zprávy