Neděle, 26.04.2020Městské informační centrum v Náchodě od 27. 4. otevřeno

Městské informační centrum v Náchodě od 27. 4. otevřeno

Již zítra, tj. v pondělí 27. dubna 2020 od 9 hodin bude obnoven provoz Městského informačního centra na Masarykově náměstí. Návštěvníky prosíme o dodržování bezpečnostních pravidel o ochraně zdraví, které jsou v provozovně do odvolání nastaveny.
Pracovnice infocentra připravily vše tak, aby bylo již zítra možné otevřít pro veřejnost, zároveň však prosí návštěvníky o shovívavost při vyřizování požadavků - v jednu chvíli lze v infocentru obsloužit pouze jednu přítomnou osobu.
Pro zajištění bezpečnosti návštěvníků i personálu je na prodejním pultu umístěno ochranné plexisklo. K dispozici je samozřejmě také dezinfekce a propagační materiály včetně pohlednic bude vydávat pracovník IC (prosíme nerozebírat ze stojanů).
Po nezbytně nutnou dobu také nebude zatím k dispozici dětský koutek.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Městské informační centrum v Náchodě od 27. 4. otevřeno Městské informační centrum v Náchodě od 27. 4. otevřeno