Zpravy městkého informačního centra

Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů

Středa, 16.1.2019

S novým rokem se objevila konečně bohatá sněhová nadílka. Pro všechny milovníky bílé stopy jsme přichystali úplně novou podobou podobu zimní odnože webu Kladské pomezí, která potěší praktickými informacemi i přívětivým uživatelským rozhráním na všech zařízeních.

Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů

Nabídka práce vhodná pro studenty VŠ

Středa, 16.1.2019

Městské informační centrum – sezónní pobočka na Státním zámku v Náchodě hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na pozici pracovníka na období letní sezóny 2019.

inzerce inzerce

Ilustrační foto Ilustrační foto

Kladské pomezí má nové certifikované regionální produkty a za sebou rok s Čapky a Festivalem zážitků

Čtvtek, 27.12.2018

Branka, o.p.s., zastřešující turistickou oblast Kladské pomezí, svou činností letos opět přispěla k zvýšení atraktivity destinace.

Otevírací doba infocentra o vánočních svátcích

Pátek, 21.12.2018

Dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby během vánočních svátků.