Teplota: 18,5 °C

Zpravy městkého informačního centra

Do konce srpna bude červená linka cyklobusu jezdit po objízdné trase

Pondělí, 19.6.2017

Cyklobusy Kladského pomezí poprvé vyrazily do terénu 3. června a vozit nejen cyklisty budou až do 30. září.

Foto: Jan Záliš Foto: Jan Záliš

Toulavý baťoh představuje lákavé ceny pro letošní sezonu

Pondělí, 12.6.2017

Již čtvrtou sezonu nás na našich výletech doprovází oblíbený Toulavý baťoh, jehož nabídka je zaměřená především na rodiny s dětmi a zábavné poznávání našeho krásného regionu i polské strany. Přitom se návštěvníci mohou zapojit i do cestovatelské hry a vyhrát jednu z hodnotných deseti cen.

Toulavý baťoh Toulavý baťoh

Městské informační centrum v Náchodě otevřelo novou pobočku na náchodském zámku

Pondělí, 22.5.2017

Jasná vize zlepšení nabídky pro turisty a návštěvníky náchodského zámku stála za společnou myšlenkou města Náchoda, Národního památkového ústavu a Státního zámku v Náchodě, zřídit v jeho prostorách sezónní pracoviště městského informačního centra.

Veletrh Regiony ČR 2017

Středa, 3.5.2017

Město Náchod se ve dnech 27. a 28. dubna účastnilo veletrhu REGIONY ČR 2017 – Dovolená na vodě, na kole a ve vzduchu na Výstavišti v Lysé nad Labem.