Teplota: 6,0 °C

Zpravy městkého informačního centra

Nabídka práce vhodná pro studenty

Pátek, 21.4.2017

Městské informační centrum hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na výpomoc (dohoda o provedení práce).

MIC MIC

Provozní doba Městského informačního centra o velikonočních svátcích

Čtvtek, 13.4.2017

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra o velikonočních svátcích. Ve dnech 14. - 17. 4. 2017 je otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Plakát Plakát

Městské informační centrum Městské informační centrum

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Infotour v Hradci Králové

Úterý, 14.3.2017

10. a 11. března 2017 proběhl v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové veletrh cestovního ruchu a cykloturistiky INFOTOUR, který se každoročně řadí v žebříčku mezi nejnavštěvovanější akce tohoto typu v České republice.

Video spot o Náchodě se vysílá v USA

Pondělí, 13.3.2017

Zajímavou cestu za oceán má za sebou nový video spot o Náchodě. Díky vysílání televizní společnosti Czech-American TV a její spolupráci s Krajským úřadem Královéhradeckého kraje ho mohli zhlédnout 6. března 2017 diváci v šedesáti městech ve Spojených státech amerických.