Teplota: 11,4 °C

Zpravy městkého informačního centra

Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh

Čtvtek, 12.10.2017

Celou letní sezonu se mohli návštěvníci regionu již počtvrté zúčastnit cestovatelské hry Toulavého baťohu a získat tak jednu z 10 atraktivních cen. A o co se tedy letos soutěžilo a kdo si výhry odnesl?

Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh

Už jen pár dní můžete s Toulavým baťohem hrát o skvělé ceny

Pátek, 8.9.2017

Už jsou tomu čtyři roky, co Toulavý baťoh provází děti i dospělé regionem Kladské pomezí, a tedy již po čtvrté jste se mohli zapojit do naší cestovatelské soutěže o hodnotné ceny. Letos můžete i vy vyhrát jednu z 10 zajímavých cen. Musíte si však pospíšit, hra potrvá pouze do konce září a slosování proběhne už 2. října.

mapa mapa

Pevnost Dobrošov v sobotu nabídla bohatý program

Pondělí, 21.8.2017

V sobotu 19. srpna se na Pevnosti Dobrošov uskutečnil již 3. ročník akce „Se starostou do pevnosti“.

"Piniová šiška" je v opravě

Pátek, 18.8.2017

Možná jste si všimli, že u sloupu sv. Trojice na Masarykově náměstí chybí jeden z dominantních prvků.