Zpravy městkého informačního centra

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Pátek, 7.9.2018

Září ještě cyklistům přeje, a proto zajisté uvítají možnost svézt se o víkendu a svátcích cyklobusy společnosti CDS Náchod, které je zavezou do polských příhraničních měst, ale i do skal.

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále! Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Náchodský zámek ožije krásou doby vlády rodu Kuronských

Čtvtek, 6.9.2018

Sobota 8. září bude na Státním zámku v Náchodě ve znamení oslav Petra Birona, vévody Kuronského a Zaháňského, za jehož vlády na náchodském panství započal velkolepý kulturní i sociální rozkvět.

Náchodské Kuronské slavnosti - plakát Náchodské Kuronské slavnosti - plakát

Náchodské Kuronské slavnosti Náchodské Kuronské slavnosti

Vojenský okruh v Náchodě láká turisty

Pátek, 27.7.2018

V rámci oprav a údržby probíhá každoročně i údržba vojenského okruhu. Jedná se o 15 informačních tabulí umístěných na okruhu, který začíná v Bělovsi u pěchotního srubu „Voda“, je veden směrem k Březince, Dobrošovu a končí v Bělovsi u sjezdovky „Brabák“.

Letní soutěž s Toulavým baťohem přináší nové výhry i slevy na památky

Úterý, 24.7.2018

Populární cestovatelská soutěž prochází letos obměnou. Hlavní novinkou je spolupráce s Rodinnými pasy, kdy některé z představovaných atraktivit na tištěné mapě poskytují slevy na vstupném právě pro držitele karet rodinných pasů.