Teplota: 9,4 °C

Zpravy městkého informačního centra

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Infotour v Hradci Králové

Úterý, 14.3.2017

10. a 11. března 2017 proběhl v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové veletrh cestovního ruchu a cykloturistiky INFOTOUR, který se každoročně řadí v žebříčku mezi nejnavštěvovanější akce tohoto typu v České republice.

Infotour v Hradci Králové Infotour v Hradci Králové

Video spot o Náchodě se vysílá v USA

Pondělí, 13.3.2017

Zajímavou cestu za oceán má za sebou nový video spot o Náchodě. Díky vysílání televizní společnosti Czech-American TV a její spolupráci s Krajským úřadem Královéhradeckého kraje ho mohli zhlédnout 6. března 2017 diváci v šedesáti městech ve Spojených státech amerických.

Video spot o Náchodě se vysílá v USA Video spot o Náchodě se vysílá v USA

Regionální výrobky z Kladského pomezí

Pondělí, 6.3.2017

Již podruhé v pořadí se setkala certifikační komise začátkem března se záměrem certifikovat výrobky z regionu značkou Regionální produkt – Kladské pomezí.

Nový předprodej vstupenek od 1. března

Středa, 1.3.2017

Dovolujeme si vás informovat, že od 1. března začínáme prodávat vstupenky na divadelní představení a koncerty pořádané Městským kulturním střediskem v Červeném Kostelci.