Teplota: -0,6 °C

Zpravy městkého informačního centra

Upozornění na otevírací dobu infocentra o vánočních svátcích

Pondělí, 18.12.2017

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra o vánočních svátcích.

MIC Náchod MIC Náchod

Náchodská zvonkohra je po roce opět ve vánočním.

Pátek, 1.12.2017

Přesně na rok od slavnostního odhalení Náchodské zvonkohry a získání českého rekordu v Nejpočetnějším řetězové zvonění se zvonkohra převlékla do vánočního hávu a vy si tak můžete vychutnávat adventní čas za zvuku vánočních koled.

Zvonkohra Zvonkohra

Otevírací doba Městského informačního centra ve státní svátek 17. 11. 2017

Čtvtek, 16.11.2017

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra ve státní svátek 17. 11. 2017.

Kladské pomezí chystá pro své návštěvníky zážitkové léto 2018

Úterý, 7.11.2017

Téměř tři desítky zástupců partnerů a provozovatelů turistických atraktivit se minulý týden sešlo v polském městě Svídnice. Po dva dny zde probíhalo školení v rámci nového česko-polského projektu Festival zážitků. S ním se budou návštěvníci moci setkávat v následujících třech letech v době letních prázdnin na české i polské straně Kladského pomezí.