Teplota: -0,6 °C

Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Náchodská zvonkohra je po roce opět ve vánočním.

Pátek, 1.12.2017

Přesně na rok od slavnostního odhalení Náchodské zvonkohry a získání českého rekordu v Nejpočetnějším řetězové zvonění se zvonkohra převlékla do vánočního hávu a vy si tak můžete vychutnávat adventní čas za zvuku vánočních koled.

Zvonkohra Zvonkohra

Otevírací doba Městského informačního centra ve státní svátek 17. 11. 2017

Čtvtek, 16.11.2017

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra ve státní svátek 17. 11. 2017.

MIC MIC

Kladské pomezí chystá pro své návštěvníky zážitkové léto 2018

Úterý, 7.11.2017

Téměř tři desítky zástupců partnerů a provozovatelů turistických atraktivit se minulý týden sešlo v polském městě Svídnice. Po dva dny zde probíhalo školení v rámci nového česko-polského projektu Festival zážitků. S ním se budou návštěvníci moci setkávat v následujících třech letech v době letních prázdnin na české i polské straně Kladského pomezí.

Kladské pomezí chystá pro své návštěvníky zážitkové léto 2018 Kladské pomezí chystá pro své návštěvníky zážitkové léto 2018

Na pultech informačních center přistály nové zimní noviny Kladského pomezí

Pátek, 27.10.2017

Dlouhé zimní večery jsou před námi, a tak vám zajisté udělá radost, že i letos si během nich budete moc přečíst o novinkách i tradicích našeho regionu díky novému číslu zimních turistických novin Kladského pomezí.

Zimní noviny Kladského pomezí Zimní noviny Kladského pomezí

Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh

Čtvtek, 12.10.2017

Celou letní sezonu se mohli návštěvníci regionu již počtvrté zúčastnit cestovatelské hry Toulavého baťohu a získat tak jednu z 10 atraktivních cen. A o co se tedy letos soutěžilo a kdo si výhry odnesl?

Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh

Už jen pár dní můžete s Toulavým baťohem hrát o skvělé ceny

Pátek, 8.9.2017

Už jsou tomu čtyři roky, co Toulavý baťoh provází děti i dospělé regionem Kladské pomezí, a tedy již po čtvrté jste se mohli zapojit do naší cestovatelské soutěže o hodnotné ceny. Letos můžete i vy vyhrát jednu z 10 zajímavých cen. Musíte si však pospíšit, hra potrvá pouze do konce září a slosování proběhne už 2. října.

mapa mapa

Pevnost Dobrošov v sobotu nabídla bohatý program

Pondělí, 21.8.2017

V sobotu 19. srpna se na Pevnosti Dobrošov uskutečnil již 3. ročník akce „Se starostou do pevnosti“.

"Piniová šiška" je v opravě

Pátek, 18.8.2017

Možná jste si všimli, že u sloupu sv. Trojice na Masarykově náměstí chybí jeden z dominantních prvků.