Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Nabídka práce vhodná pro studenty VŠ

Úterý, 21.1.2020

Městské informační centrum – sezónní pobočka na Státním zámku v Náchodě a Infocentrum Malé lázně hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na pozici pracovníka na období jarní i letní sezóny 2020.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Jaký byl minulý rok v Kladském pomezí?

Pátek, 10.1.2020

Přelom každého roku je obdobím, které vybízí ke krátkému zastavení a ohlédnutí se za rokem minulým. V Kladském pomezí byl rok 2019 rokem změn.

Jaký byl minulý rok v Kladském pomezí? Jaký byl minulý rok v Kladském pomezí?

Otevírací doba infocentra o vánočních svátcích

Středa, 18.12.2019

Dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby o vánočních svátcích.

Otevírací doba Vánoce Otevírací doba Vánoce

Otevírací doba infocentra dne 28. října 2019

Pátek, 25.10.2019

Dovolujeme si vás upozornit, že Městské informační centrum bude dne 28. října 2019 otevřeno od 9 do 13 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu.

IC otevírací doba 28.10.2019 IC otevírací doba 28.10.2019

Městské informační centrum Městské informační centrum

Den turistických informačních center

Pátek, 25.10.2019

Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C. ČR) vyhlásila čtvrtek 24. října 2019 poprvé v historii činnosti turistických informačních center za Den turistických informačních center ČR.

Den turistických informačních center Den turistických informačních center

Certifikovali jsme nové regionální výrobky

Čtvtek, 24.10.2019

Dne 21. 10. 2019 se už posedmé sešla certifikační komise, aby ohodnotila dva nové žadatele o regionální značku Kladského pomezí.

Certifikovali jsme nové regionální výrobky Certifikovali jsme nové regionální výrobky

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2020

Pondělí, 14.10.2019

Třetí ročník česko-polského projektu se ponese ve znamení zapomenutých i stále živých tradic. Návštěvníci se mohou těšit na osm různých, pravidelně se opakujících prázdninových zážitků.

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2020 Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2020

Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska

Úterý, 1.10.2019

Historik Richard Švanda vydal novou knihu s názvem „Po stopách náchodských pašeráků“.

Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska