Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Letní otevírací doba v Městském informačním centru

Pondělí, 29.4.2019

Dovolujeme si vás upozornit, že Městské informační centrum je pro vás od května do září otevřeno: po – pá 8.00 – 12.00, 12.30 – 17, so – ne 8.00 – 12.00, 12.30 – 15.00.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Konference Léto v Kladském pomezí představila sezónní novinky

Pátek, 26.4.2019

Regionální konference k zahájení turistické sezony s názvem Léto 2019 v Kladském pomezí se uskutečnila 25. dubna 2019 v nejstarším úpickém domě v Dřevěnce. V krátkých prezentacích pohovořili zástupci turistických atraktivit o tom, nač letos chtějí lákat své návštěvníky.

Konference Léto v Kladském pomezí představila sezónní novinky Konference Léto v Kladském pomezí představila sezónní novinky

Provoz Městského informačního centra o Velikonocích

Středa, 17.4.2019

Dovolujeme si vás upozornit, že Městské informační centrum bude o velikonočních svátcích otevřeno ve dnech 19. - 22. dubna od 9 do 13 hodin.

Provozní doba Provozní doba

MIC MIC

Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí

Pátek, 12.4.2019

Hlavním tématem jsou vojenské památky zapojené do prázdninového Festivalu zážitků. Novinkou je rubrika Krajina příběhů, která zve i na méně známá místa formou poutavého vyprávění.

Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

Středa, 13.2.2019

Kladské pomezí i letos nabídne po celý červenec a srpen zábavně-naučný program na každý den v týdnu.

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR

Úterý, 22.1.2019

Ve dnech 17. – 20. ledna 2019 proběhl na brněnském výstavišti jeden z největších veletrhů cestovního ruchu v České republice GO a REGIONTOUR.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR

Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů

Středa, 16.1.2019

S novým rokem se objevila konečně bohatá sněhová nadílka. Pro všechny milovníky bílé stopy jsme přichystali úplně novou podobou podobu zimní odnože webu Kladské pomezí, která potěší praktickými informacemi i přívětivým uživatelským rozhráním na všech zařízeních.

Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů

Nabídka práce vhodná pro studenty VŠ

Středa, 16.1.2019

Městské informační centrum – sezónní pobočka na Státním zámku v Náchodě hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na pozici pracovníka na období letní sezóny 2019.

inzerce inzerce

Ilustrační foto Ilustrační foto