Teplota: 17,8 °C

Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh

Čtvtek, 12.10.2017

Celou letní sezonu se mohli návštěvníci regionu již počtvrté zúčastnit cestovatelské hry Toulavého baťohu a získat tak jednu z 10 atraktivních cen. A o co se tedy letos soutěžilo a kdo si výhry odnesl?

Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh Známe výherce cestovatelské hry Toulavý baťoh

Už jen pár dní můžete s Toulavým baťohem hrát o skvělé ceny

Pátek, 8.9.2017

Už jsou tomu čtyři roky, co Toulavý baťoh provází děti i dospělé regionem Kladské pomezí, a tedy již po čtvrté jste se mohli zapojit do naší cestovatelské soutěže o hodnotné ceny. Letos můžete i vy vyhrát jednu z 10 zajímavých cen. Musíte si však pospíšit, hra potrvá pouze do konce září a slosování proběhne už 2. října.

mapa mapa

Pevnost Dobrošov v sobotu nabídla bohatý program

Pondělí, 21.8.2017

V sobotu 19. srpna se na Pevnosti Dobrošov uskutečnil již 3. ročník akce „Se starostou do pevnosti“.

"Piniová šiška" je v opravě

Pátek, 18.8.2017

Možná jste si všimli, že u sloupu sv. Trojice na Masarykově náměstí chybí jeden z dominantních prvků.

Hlasujte v anketě "Informační centrum roku" pro náchodské IC

Neděle, 13.8.2017

Již několik let pořádá Asociace turistických informačních center ČR anketu „Informační centrum roku“, v rámci které mohou lidé hlasovat pro své oblíbené „íčko“.

Informační centrum Náchod Informační centrum Náchod

Cyklobusy odjezdily již polovinu své sezony a vozí návštěvníky i do Polska

Čtvtek, 10.8.2017

Od začátku letošního června mohou návštěvníci regionu využít dvou linek oblíbených cyklobusů, které pro ně každoročně organizuje a propaguje společnost pro Kladské pomezí Branka, o.p.s. Nyní je jejich sezona přibližně v polovině a pokud jste se s nimi ještě nesvezli, nenechte si je ujet.

KLADSKEPOMEZI-inz_A4-cyklobusy_2017 KLADSKEPOMEZI-inz_A4-cyklobusy_2017

Cyklobus v Kudowě Zdrój Cyklobus v Kudowě Zdrój

Návštěvnost náchodského infocentra láme rekordy

Středa, 9.8.2017

Turistická sezóna vrcholí a o turisty v Náchodě není nouze. Denně jim je proto k dispozici Městské informační centrum v budově staré radnice na Masarykově náměstí v centru Náchoda, které nabízí nejen turistické informace o městě a okolí, ale i další služby pro občany města, jako například vyhledání spojů, prodej suvenýrů a map, předprodej vstupenek a informace o kulturním dění ve městě a okolí.

Návštěvnost náchodského infocentra láme rekordy Návštěvnost náchodského infocentra láme rekordy

Do konce srpna bude červená linka cyklobusu jezdit po objízdné trase

Pondělí, 19.6.2017

Cyklobusy Kladského pomezí poprvé vyrazily do terénu 3. června a vozit nejen cyklisty budou až do 30. září.

Foto: Jan Záliš Foto: Jan Záliš