Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů

Středa, 16.1.2019

S novým rokem se objevila konečně bohatá sněhová nadílka. Pro všechny milovníky bílé stopy jsme přichystali úplně novou podobou podobu zimní odnože webu Kladské pomezí, která potěší praktickými informacemi i přívětivým uživatelským rozhráním na všech zařízeních.

Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů

Nabídka práce vhodná pro studenty VŠ

Středa, 16.1.2019

Městské informační centrum – sezónní pobočka na Státním zámku v Náchodě hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na pozici pracovníka na období letní sezóny 2019.

inzerce inzerce

Ilustrační foto Ilustrační foto

Kladské pomezí má nové certifikované regionální produkty a za sebou rok s Čapky a Festivalem zážitků

Čtvtek, 27.12.2018

Branka, o.p.s., zastřešující turistickou oblast Kladské pomezí, svou činností letos opět přispěla k zvýšení atraktivity destinace.

Otevírací doba infocentra o vánočních svátcích

Pátek, 21.12.2018

Dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby během vánočních svátků.

Otevírací doba infocentra Otevírací doba infocentra

Tipy na vánoční dárky z infocentra

Pátek, 30.11.2018

Pro vánoční dárky můžete zavítat také do Městského informačního centra v Náchodě. Lze vybírat z rozmanité nabídky knižních titulů:

Břenda - Pohled do minulosti náchodského panství Břenda - Pohled do minulosti náchodského panství

Město Náchod a Fotoklub Náchod_Náchod včera a dnes III Město Náchod a Fotoklub Náchod_Náchod včera a dnes III

Václav Krištof - Josef Škvorecký Václav Krištof - Josef Škvorecký

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019

Pátek, 9.11.2018

První ročník Festivalu zážitků na téma Osobnosti, který proběhl v červenci a srpnu 2018, se setkal s velkým zájmem turistů i fanoušků jedinečných aktivit. V roce 2019 se můžou návštěvníci i obyvatelé Kladského pomezí těšit ve stejnou dobu na zbrusu nové zážitky na české i polské straně. Společným tématem budou Vojenské památky.

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019 Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019

Vychází zimní turistické noviny Kladského pomezí

Čtvtek, 11.10.2018

Osmičková výročí se nevyhnula ani novému vydání turistických novin Kladského pomezí. Uvnitř čísla se dočtete také o nových atraktivitách našeho kraje, regionálních publikacích, osobnostech a nechybí, ani tradiční tipy kam na výlet.

Změna otevírací doby infocentra

Pondělí, 1.10.2018

Dovolujeme si vás upozornit, že v období od 1. října 2018 do 30. dubna 2019 dochází ke změně otevírací doby Městského informačního centra.