Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Náchod má novou mobilní aplikaci

Pondělí, 21.5.2018

Město Náchod díky svému členství ve Sdružení lázeňských měst disponuje od května novou mobilní aplikací. Jejím smyslem je poskytnout jednoduchou formou přehled důležitých informací o lázeňských městech pro návštěvníky.

Náchod má novou mobilní aplikaci Náchod má novou mobilní aplikaci

Nová mobilní aplikace nejen pro turisty Nová mobilní aplikace nejen pro turisty

Infocentrum na zámku zahajuje provoz

Pátek, 4.5.2018

Rádi bychom vás informovali, že pobočka Městského informačního centra Náchod – zámek se po zimní pauze opět otevírá.

Infocentrum na zámku zahajuje provoz Infocentrum na zámku zahajuje provoz

Změna otevírací doby Infocentra

Pondělí, 30.4.2018

Dovolujeme si vás upozornit, že v období od 1. května do 30. září dochází ke změně otevírací doby Městského informačního centra.

Městské informační centrum Náchod Městské informační centrum Náchod

Den otevřených dveří NOVÉ RADNICE a MĚSTSKÉHO DIVADLA DR. J. ČÍŽKA

Pondělí, 16.4.2018

Dovolujeme si pozvat náchodské občany i širokou veřejnost na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ nové radnice v sobotu 21. dubna 2018.

Plakát Plakát

Pozvánka Pozvánka

Otevírací doba infocentra o velikonočních svátcích

Úterý, 27.3.2018

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra o velikonočních svátcích.

Otevírací doba infocentra o velikonočních svátcích Otevírací doba infocentra o velikonočních svátcích

Předprodej vstupenek na akce Letního parketu VÝRAVA

Středa, 21.3.2018

Dovolujeme si vás informovat, že od 19. března 2018 zakoupíte u nás v infocentru vstupenky na akce pořádané na Letním parketu VÝRAVA.

Plakát Plakát

Výrava Výrava

Informační panel DarumaGO! na Karlově náměstí v Náchodě prošel renovací

Pátek, 2.3.2018

Pro snadnější orientaci ve městě slouží již několik let. Minulý měsíc se panel dočkal výrazné proměny.

Informační panel DarumaGO! na Karlově náměstí v Náchodě prošel renovací Informační panel DarumaGO! na Karlově náměstí v Náchodě prošel renovací

Informační panel DarumaGO! Informační panel DarumaGO!

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD

Úterý, 20.2.2018

V únoru se pracovnice Městského informačního centra zúčastnily veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se konal ve dnech 15. – 18. února v Praze a kam se každoročně sjíždí odborná i laická veřejnost.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD