Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Čtvtek, 22.10.2020

Na základě nařízení vlády ČR jsou pobočky Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malé lázně v Náchodě ode dne 22. října 2020 do odvolání uzavřeny.

Městské informační centrum Městské informační centrum

Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Čtvtek, 22.10.2020

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

IC nu IC nu

IC n IC n

IC ML u IC ML u

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Úterý, 6.10.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu vládních opatření je přednáška Významní lázeňští hosté a jejich příběhy zrušena.

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Změna otevírací doby poboček informačních center

Středa, 30.9.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že od 1. října 2020 dochází ke změně otevírací doby poboček informačních center v Náchodě.

Změna otevírací doby poboček informačních center Změna otevírací doby poboček informačních center

Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

Pátek, 25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

MIC ml MIC ml

MIC z MIC z

MIC n MIC n

Údržba vojenského okruhu dokončena

Pátek, 25.9.2020

Firma BplusP s.r.o., Červený Kostelec, dokončila v těchto dnech pro město Náchod údržbu vojenského okruhu. Jedná se o celkem 15 informačních tabulí umístěných na okruhu, který začíná v Bělovsi u pěchotního srubu „Voda", je veden směrem k Březince, Dobrošovu a končí v Bělovsi u sjezdovky „Brabák". Díky této každoroční údržbě jsou infotabule připraveny dobře sloužit turistům. Letos byla na pěti z nich vyměněna střešní krytina, s obnovou budeme pokračovat i v příštím roce.

Údržba vojenského okruhu dokončena Údržba vojenského okruhu dokončena

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Pátek, 25.9.2020

Naše město se pyšní hned několika opravdu významnými osobnostmi, mezi které řadíme spisovatele, herce, výtvarníky, architekty a mnoho dalších.

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních

Úterý, 22.9.2020

V sobotu 19. září 2020 se uskutečnilo v areálu Malých lázní v Bělovsi sportovní odpoledne pro děti.

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních