Pátek, 17.03.2023Veletrh Holiday World & RegionWorld 2023!

Veletrh Holiday World & RegionWorld 2023!

Právě prezentujeme Město Náchod na veletrhu Veletrh Holiday World & RegionWorld 2023!

Od pátku do neděle nás najdete na stánku v pražských Letňanech, kde je od rána v plném proudu 31. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky Holiday World & Region World 2023, který každoročně přitahuje laickou i odbornou veřejnost. Zástupci Městského informačního centra Náchod ve spolupráci s Kladským pomezím prezentují náš region v rámci společné expozice Královéhradeckého kraje.

Sobota a neděle jsou určeny pro širokou veřejnost, tak můžete využít jako tip na výlet a pozdravit kolegy z náchodského íčka.

Veletrh Holiday World & RegionWorld 2023! Veletrh Holiday World & RegionWorld 2023!