Odbor investic a rozvoje města

Rozsah hlavních působností

• pečuje o památky města, včetně jejich údržby
  • provádí majetkovou a finanční spolupráci s příspěvkovými organizacemi města
  • zajišťuje investiční výstavbu a údržbu objektů v majetku města
  • zajišťuje sestavení a kontrolu rozpočtu obce (pouze pro údržbu majetku a investice)
  • připravuje investiční akce, zpracovává investiční záměry podle zadání, způsobu financování, projektové přípravy apod.; řeší majetkoprávní vztahy podle investičních záměrů a technickoekonomických požadavků; zpracovává rozpočty a plány nákladů na přípravné, průzkumové a projektové práce
  • připravuje, řídí a ukončuje projekty spolufinancované z národních zdrojů a zdrojů EU; buduje místní partnerství veřejného, soukromého a občanského sektoru; koordinuje vypracování místních regionálních strategií

Poskytuje informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, v rozsahu své působnosti.

Odbor spravuje finanční prostředky svěřené rozpočtem města v ORJ 12 a 13

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

Budova MěÚ, Němcové 2020

út    pouze klienti objednaní online
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    zavřeno

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021