Odbor investic a rozvoje města

Starší zprávy

Oprava komunikace v ulici Za Sodovkárnou

Středa, 6.4.2022

V termínu od 8. do 20. 4. bude probíhat oprava povrchu v ulici Za Sodovkárnou (od ulice Riegrova po chodník u podchodu v ulici Dvořákova). V souvislosti s přípravnými a zemními pracemi, které bude provádět firma STRABAG a.s., dojde k omezení provozu v této ulici.

Oprava komunikace v ulici Za Sodovkárnou Oprava komunikace v ulici Za Sodovkárnou

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Úterý, 29.12.2020

Od září letošního roku probíhaly úpravy parku v centru města v bezprostřední blízkosti ulice Pražské před budovou okresního soudu.

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Pátek, 18.12.2020

Od dnešního dne mohou motoristé i pěší využívat nový most v ulici Na Horním konci v Náchodě-Bělovsi, stavba byla dnes otevřena pro veřejnost. Dokončení největší letošní investiční akce si prohlédli zástupci města – místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer a radní Jan Falta.

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Nový chodník v ulici U Zastávky

Středa, 9.12.2020

Výstavba nového chodníku v ulici U Zastávky v Náchodě Starém Městě je dokončen.

Nový chodník v ulici U Zastávky Nový chodník v ulici U Zastávky

Obnova kontejnerových stání v roce 2020

Pátek, 4.12.2020

Také v letošním roce jsme pokračovali v obnově a „zkrášlení“ kontejnerových stání ve městě. Jedná se o celkem šest stání, u kterých firma ELEKTROIN spol. s r.o., Náchod, provedla nové pojezdové plochy ze zámkové dlažby a terénní úpravy.

Obnova kontejnerových stání v roce 2020 Obnova kontejnerových stání v roce 2020

Oprava uličních vpustí v ul. Pod Lipím - 30. 11. 2020

Čtvtek, 26.11.2020

V pondělí 30. 11. 2020 v době od 10:00 do cca 16:00 hodin proběhne v ulici Pod Lipím havarijní oprava 5 ks dešťových uličních vpustí.

Oprava uličních vpustí v ul. Pod Lipím - 30. 11. 2020 Oprava uličních vpustí v ul. Pod Lipím - 30. 11. 2020

Nové rozvaděče veřejného osvětlení

Čtvtek, 5.11.2020

I zdánlivě „malé“ provozní investice nám dělají radost. Jednou takovou je právě dokončená rekonstrukce rozvaděčů veřejného osvětlení za hotelem Elko, na Plhovském náměstí a v ulicích Jiráskova a Krkonošská.

Nové rozvaděče veřejného osvětlení Nové rozvaděče veřejného osvětlení

Komunikace z Dobrošova do osady Polsko má nový povrch

Středa, 14.10.2020

V tomto týdnu byla dokončena oprava komunikace Dobrošov-osada Polsko. Od poloviny září provedli pracovníci firmy BEZEDOS vyrovnání stávajícího podkladu, osadili obrubníky a zhotovili vsakovací krajnice z hrubého štěrku.

Komunikace z Dobrošova do osady Polsko má nový povrch Komunikace z Dobrošova do osady Polsko má nový povrch