Teplota:8.9 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

Zprávy / Čtvrtek 03.10.2024

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Sport
  • Doprava
Úřad

Proč nekrmit toulavá zvířata!

02.10.2024

V poslední době jsme zaznamenali zvýšený výskyt hlodavců, zejména potkanů a myší, v různých částech města. Tato situace představuje zdravotní a hygienické riziko pro naše občany, a deratizace je navíc velmi nákladná.

ilustrační foto ilustrační foto

Město

Lávka pro pěší v ul. Na Strži opět v provozu

02.10.2024

Od dnešního rána je lávka Na Strži opět otevřena pro pěší! Po několika týdnech prací se tak občané mohou těšit na zcela zrekonstruovanou lávku, která opět propojí využívanou trasu především školákům ze ZŠ T. G. Masaryka.

Lávka Na Strži Lávka Na Strži

Uzavírka ul. Bílkova v Náchodě

02.10.2024

Z důvodu rekonstrukce povrchu vozovky bude od 7. do 16. 10. 2024 uzavřena místní komunikace ul. Bílkova od křižovatky se silnicí I/33 (ul. Pražská) po křižovatku s ul. Myslbekova včetně této křižovatky.

Úřad

Pravidelná zkouška sirén

02.10.2024

Ve středu 2. října 2024 ve 12:00 hodin se rozezní na území České republiky poplachové sirény, které budou vysílat zkušební nepřerušovaný tón po dobu 140 sekund. Prostřednictvím místního informačního systému bude následně vysílána i verbální informace.

Starší zprávy