22.12.2016   Vánoční setkání ředitelů náchodských základních škol

Ředitel ZŠ Komenského Mgr. František Majer byl iniciátorem neformálního vánočního setkání ředitelů náchodských základních škol, na které pozval rovněž bývalého dlouholetého ředitele této školy Mgr. Ladislava  Dománě a místostarostu Miroslava Bráta jako zástupce zřizovatele náchodských základních škol - města Náchoda. Všichni přítomní se nakonec shodli, že  bude dobré tuto tradici vánočního setkání dodržet i v příštích letech. Pro rok 2017 byla stanoveno jako místo setkání ředitelna ZŠ Plhov. „Velmi vítám takovou možnost  setkat se v závěru roku neformálně se řediteli náchodských základních škol. Zřizovateli to poskytuje cennou zpětnou vazbu i možnost celkového ohlédnutí za náchodským základním školstvím  v rámci končícího kalendářního roku. A po pracovních a formálních setkáních je i velmi příjemné absolvovat takové setkání, na kterém se pochopitelně projeví i přátelská a slavnostní atmosféra před vánočními svátky", říká místostarosta Miroslav Brát.

Vánoční setkání ředitelů náchodských základních  škol

(fotografie - zprava doleva): Mgr. F. Majer (ZŠ Komenského), Mgr.Z.Hoffmanová (ZŠ Babí), M.Brát - místostarosta, Mgr. L.Zelený (ZŠ Běloves). Mgr. L.Domáň -bývalý ředitel  ZŠ Komenského, Mgr.V.Honzů (ZŠ Plhov), Mgr. J.Hejk (ZŠ Drtinovo náměstí), Mgr. R.Odvářka (ZŠ T.G.Masaryka)