Teplota:18.0 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

Zprávy / Pondělí 22.07.2024

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Sport
  • Doprava

Ohlédnutí za koncertem Andrey Šulcové a Allison Wheeler v Malých lázních

22.07.2024

V neděli 21. 7. 2024 se konal v zahradě Vily Komenský další z koncertů v rámci Kulturního léta v Malých lázních Běloves. Andrea Šulcová a Allison Wheeler přilákaly na svůj poslední koncert v rámci letního turné 2024 mnoho posluchačů.

Koncert Andrey Šulcové a Allison Wheeler Koncert Andrey Šulcové a Allison Wheeler

Město

Úpravy na Staroměstském hřbitově

22.07.2024

Na Staroměstském hřbitově je nově opravená přístupová cestička do urnového háje - kolem studny.

Úpravy na Staroměstském hřbitově Úpravy na Staroměstském hřbitově

Úřad

Stanovisko města Náchoda k nefunkčnosti informačního systému stavebního řízení

19.07.2024

ážení občané, podobně jako další města v ČR (např. Kladno) se i Náchod aktuálně vážně potýká s problémy při implementaci digitalizace stavebního řízení v rámci nového stavebního zákona. Považujeme proto za nutné vás o současné situaci informovat.

Město

Odstávka parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod – 21.07.2024

19.07.2024

V neděli 21.07.2024 od 03:00 do 16:00 proběhne z důvodu havarijní opravy v el. rozvodně odstavení parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod.

Starší zprávy