Městská policie Náchod

Zprávy z činnosti

Starší zprávy

Dopravní nehoda v centru.

Středa, 13.10.2021

13.října v ranních hodinách došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel.

"Sprejer".

Pondělí, 11.10.2021

V sobotu v době oběda jsme přijali oznámení od žačky základní školy, že v ulici Příkopy někdo maluje na zeď.

Hořící kontejner

Pondělí, 11.10.2021

V sobotu 9.října v odpoledních hodinách strážník městské policie v době osobního volna oznámil kolegům na služebnu městské policie přijato oznámení, že začíná hořet kontejner u Penny Marketu na Pražské ulici.

Poškození služebního vozidla.

Úterý, 14.9.2021

Ze soboty na neděli přijala stálá služba oznámení o rušení nočního klidu v jednom z místních barů.

Ukázky pro příměstský tábor.

Čtvrtek, 12.8.2021

Již podruhé předvedli strážníci služební vůz městské policie a část svého vybavení dětem na příměstském táboře Bavíme se sportem.

Další pes je z Kramolny. Majitel se přihlásil, pes odjel domů.

Úterý, 3.8.2021

V úterý 3.8. v odpoledních hodinách byl na Kramolně odchycen pes většího vzrůstu. Mohlo ba se jednat o křížence (Briard, Bobtail, Vlkodav?????? – nevíme).

Další nalezený pes.

Úterý, 3.8.2021

V pondělí 2.8. ve večerních hodinách byl v Mlýnské ulici odchycen starší kříženec zlatohnědé barvy.

Ztracená holčička.

Úterý, 13.7.2021

Před úterním polednem přiběhla na služebnu městské policie rozrušená starší žena, která oznámila, že se jí při výletě v Náchodě ztratila čtyřletá vnučka.