Teplota:35.9 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

Zprávy / Středa 14.08.2024

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Sport
  • Doprava

Koulovačka na Jiráskově koupališti

13.08.2024

Jiráskovo koupaliště ve spolupráci se Zimním stadionem Náchod připravili i v letošní sezoně tradiční letní koulovačku na koupališti, která se uskuteční ve středu 14. srpna 2024 ve 12 hodin, kdy bude pro zpestření pobytu na koupališti a osvěžení návštěvníků přivezen sníh ze zimního stadionu.

Město

Oprava chodníku v ulici Bezručova

12.08.2024

V červenci 2024 proběhla oprava chodníku v ulici Bezručova.

Oprava chodníku v ulici Bezručova Oprava chodníku v ulici Bezručova

Ohlédnutí za Svatovavřineckým jarmarkem

12.08.2024

O víkendu uskutečnil další ročník Svatovavřineckého jarmarku s nabitým dvoudenním programem na Masarykově náměstí. Nedělní program tradičně zahájila poutní mše svatá v kostele sv. Vavřince. Tento rok jsme při ní poprvé požehnali nejen klasický chléb, ale také „tekutý chléb“ z náchodského Pivovaru PRIMÁTOR.

Město

Náchod získá dotaci na novou tenisovou halu

09.08.2024

S velkou radostí oznamujeme, že městem Náchod podaná žádost o dotaci na projekt „Novostavba tenisové haly a stavební úpravy tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi" je navržena k financování z národních zdrojů v rámci programu Regionální sportovní infrastruktura 2020-2026.

Starší zprávy