Teplota:21.8 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

Zprávy / Středa 17.07.2024

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Sport
  • Doprava

770 let města - významná osobnost Antonín Taichman

17.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 17. července, si připomínáme výročí 125 let od narození Antonína Taichmana.

Město

Oprava chodníku v Bezručově ulici

16.07.2024

Od 18. července po dobu přibližně tří týdnů bude probíhat oprava chodníku v Bezručově ulici včetně nových podkladních vrstev, nové opěrné zdi a odvodňovacího kanálku.

Oprava chodníku v Bezručově ulici Oprava chodníku v Bezručově ulici

Město

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo

16.07.2024

Léto už je v plném proudu, vše kolem nás kvete, a proto i v letošním roce vyhlašujeme soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo.

Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky

12.07.2024

Ve čtvrtek 11. července 2024 v podvečerních hodinách proběhla v zahradě Vily Komenský v Malých lázních vernisáž fotografické výstavy Jindřicha Klabačky s názvem Protiklady – výběr z tvorby.

Starší zprávy