Městská policie Náchod

Zprávy z činnosti

Starší zprávy

Městští strážníci se v Náchodě také zapojili do akce "Jehla"

Čtvrtek, 19.4.2018

V úterý 17. dubna 2018 se strážníci Městské policie Náchod zapojili do celorepublikové akce „Jehla“, kdy strážníci ve 34 městech po celé republice sbírali nebezpečný infekční materiál, především v okolí míst, kde se pohybují děti.

akce "Jehla" akce "Jehla"

Strážníci pomáhali zachránit seniora

Pondělí, 26.3.2018

V pátek 23.března pomáhali strážníci zachránit 93letého seniora z Velkého Poříčí.

Strážníci měřili rychlost i kontrolovali "stopku"

Úterý, 13.3.2018

V pondělí 12. března provedla městská policie kontrolu dodržování rychlosti vozidel ve Velkém Poříčí a v Raisově ulici v Náchodě.

Sousedský masopust

Pondělí, 12.2.2018

V sobotu 10.února doprovázeli strážníci společně s kolegy z Policie ČR masopustní průvod.

Večerní kolaps dopravy

Pátek, 9.2.2018

Ve čtvrtek 8.2.2018 v podvečerních hodinách probíhala kontrolní akce polských celníků při vstupu na území PR.

Městští strážníci v Náchodě zachraňovali život

Středa, 31.1.2018

V sobotu 27. ledna 2018 v 10 hodin dopoledne přijali strážníci Městské policie Náchod pomocí mobilní aplikace „Kiss SHARP“ (více o aplikaci na http://svolavac.cz/sharp/) výzvu z operačního střediska Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje k výjezdu k nahlášené zástavě krevního oběhu ve sportovní hale v Náchodě v ulici Na Hamrech, v tzv. „v Plechovce“.

Městští strážníci v Náchodě zachraňovali život Městští strážníci v Náchodě zachraňovali život

Hasičský poplach na sídlišti SUN

Úterý, 9.1.2018

V pondělí 8.ledna večer vyjíždělo šest hasičských vozů k nahlášenému požáru na sídlišti SUN.

Nebezpečné stromy

Pátek, 5.1.2018

Po větrné středě museli hasiči ve čtvrtek 4.ledna odstraňovat nebezpečně nakloněné stromy v Ryšavého ulici.