Městská policie Náchod

Starší zprávy

Nález psa - německý ovčák

Čtvrtek, 7.2.2019

7.února 2019 byl v obci Kramolna nalezen pes, německý ovčák, bez čipu a známky. Na krku má řetízkový stahovací obojek.

Mladý muž si u jedné z budov spletl dvířka rozvaděče s papírem

Pondělí, 14.1.2019

Ve čtvrtek 10.ledna si v dopoledních hodinách strážníci Městské policie Náchod všimli mladíka, který si vesele vykresluje neznámé ornamenty na rozvaděči jedné z náchodských budov.

Útěk se šťastným návratem

Úterý, 8.1.2019

8.ledna se podařilo strážníkům Městské policie Náchod díky příhraniční spolupráci s polskými kolegy nalézt majitele psa, který se zatoulal z Polska do České Čermné.

Kontrola chatových oblastí

Pátek, 23.11.2018

22.listopadu provedli strážníci Městské policie Náchod kontrolu zabezpečení chat v chatové oblasti Ostrovy a v Pekelském údolí.

Dopadení pachatelů vloupání

Úterý, 6.11.2018

3.listopadu ve večerních hodinách se strážníkům Městské policie Náchod podařilo dopadnout dva pachatele vloupání do trafiky na Plhovské ulici.

Nalezená morčata

Pátek, 2.11.2018

1.listopadu našel pracovník technických služeb při vysypávání košů ve Dvořákově ulici krabici se třinácti morčaty položenou vedle koše

Čas dušiček

Středa, 31.10.2018

Tak jako každý rok v průběhu dušičkového období zvyšují strážníci městské policie hlídkovou činnost na hřbitově a jeho okolí.

Padající omítka v Řezníčkově ulici

Pondělí, 15.10.2018

13.října bylo na služebnu městské policie oznámeno padání omítky z jednoho domu v Řezníčkově ulici.