Městská policie Náchod

Zprávy z činnosti

Starší zprávy

Strážnice městské policie pomohla při záchraně života

Pátek, 8.3.2019

7.března pár minut před desátou hodinou ranní zkolabovala na Masarykově náměstí v Náchodě starší žena. V tu chvíli se nacházel na místě záchranář mimo službu a začal s nepřímou srdeční masáží.

Muž s tržnou ránou na hlavě

Pátek, 8.3.2019

Ve večerních hodinách 5.března na bylo linku 156 oznámeno Městské policii Náchod, že v ulici Kladská v Náchodě leží muž, který má tržnou ránu na hlavě

Mladý muž si u jedné z budov spletl dvířka rozvaděče s papírem

Pondělí, 14.1.2019

Ve čtvrtek 10.ledna si v dopoledních hodinách strážníci Městské policie Náchod všimli mladíka, který si vesele vykresluje neznámé ornamenty na rozvaděči jedné z náchodských budov.

Útěk se šťastným návratem

Úterý, 8.1.2019

8.ledna se podařilo strážníkům Městské policie Náchod díky příhraniční spolupráci s polskými kolegy nalézt majitele psa, který se zatoulal z Polska do České Čermné.

Kontrola chatových oblastí

Pátek, 23.11.2018

22.listopadu provedli strážníci Městské policie Náchod kontrolu zabezpečení chat v chatové oblasti Ostrovy a v Pekelském údolí.

Dopadení pachatelů vloupání

Úterý, 6.11.2018

3.listopadu ve večerních hodinách se strážníkům Městské policie Náchod podařilo dopadnout dva pachatele vloupání do trafiky na Plhovské ulici.

Nalezená morčata

Pátek, 2.11.2018

1.listopadu našel pracovník technických služeb při vysypávání košů ve Dvořákově ulici krabici se třinácti morčaty položenou vedle koše

Čas dušiček

Středa, 31.10.2018

Tak jako každý rok v průběhu dušičkového období zvyšují strážníci městské policie hlídkovou činnost na hřbitově a jeho okolí.