Městská policie Náchod

Starší zprávy

Zaměřeno na cyklisty

Pátek, 15.9.2017

14.září prováděli strážníci městské policie v dopoledních i odpoledních hodinách preventivní akci zaměřenou na používání cyklostezky na Kladské ulici a jízdu na kole po chodnících na Plhovské ulici.

Opilý řidič

Čtvrtek, 7.9.2017

4.září v podvečer přijala stálá služba městské policie oznámení o pravděpodobně opilém řidiči, který v Hronově ulici způsobil motorovým vozidlem škodu na majetku.

Vyřizování účtů u koupaliště

Úterý, 5.9.2017

2.září byla hlídka městské policie požádána o asistenci záchranné službě u poraněného mladíka v ulici U Koupaliště.

Pomalovaný podchod

Pondělí, 4.9.2017

2.září oznámil na služebnu městské policie všímavý občan, že v podchodu pod tratí z ulice Volovnice zahlédl dva mladíky, jak píší na zeď podchodu.

Osobní problémy utápěl v alkoholu

Pátek, 1.9.2017

Poslední srpnový den se na strážníky městské policie obrátil se žádostí o pomoc muž, který našel svého známého ležet doma na posteli ve značně zuboženém stavu.

Poštolky, hadi, želva...jezevec

Pátek, 4.8.2017

Občasným zpestřením služby strážníků bývají odchyty různých zvířat.

Dítě v uzavřeném vozidle

Čtvrtek, 3.8.2017

Apelujeme na všechny řidiče, aby v současných vedrech nenechávali svoje malé děti v zavřených vozidlech.

Doprava opět zablokována

Pátek, 28.7.2017

Ve středu 26.července se opět porouchal (po kolikáté už) jeden z projíždějících kamionů na kruhovém objezdu u Slávie.