Středa, 24.02.2021Městský úřad v Náchodě spustil dobrovolné testování zaměstnanců na Covid-19

Městský úřad v Náchodě spustil dobrovolné testování zaměstnanců na Covid-19

V tomto týdnu se Městský úřad v Náchodě zařadil mezi zaměstnavatele, kteří v této složité době nabízejí svým zaměstnancům dobrovolné antigenní testování. Během úterý a středy využilo této možnosti osm desítek pracovníků. Ti ocenili především neinvazivní metodu provedení testů, tj. výtěrem z nosu nikoli nosohltanu, při zachování vysoké míry citlivosti.

„Věříme, že testování je jednou z cest ke zmírnění šíření nákazy Covid-19. V testování chceme pokračovat i v příštích týdnech, v tomto týdnu byly všechny testy negativní," uvedl místostarosta Jan Čtvrtečka.

V budovách městského úřadu platí veškerá protiepidemická opatření - dodržování rozestupů, nošení ochranných pomůcek, a především upřednostnění bezkontaktního vyřizování jednotlivých úkonů telefonicky nebo mailem, pokud je to možné.

Děkujeme všem, kteří opatření dodržují a pomáhají tak chránit nejen sebe, ale i všechny ostatní!

Městský úřad v Náchodě spustil dobrovolné testování zaměstnanců na Covid-19 Městský úřad v Náchodě spustil dobrovolné testování zaměstnanců na Covid-19