Úterý, 27.04.2021Uzavření Jiráskova koupaliště v létě 2021

Uzavření Jiráskova koupaliště v létě 2021

V letní sezóně 2021 zůstane Jiráskovo koupaliště pro veřejnost uzavřené. Důvodem uzavření je plánovaná rekonstrukce dětského bazénu a brouzdaliště. Dětský  bazén bude nerezový a jeho součástí bude i brouzdaliště pro nejmenší děti  s vodními atrakcemi. Současně budou vybudována nová brodítka se sprchami a díky rekonstrukci se tak zvýší komfort pro návštěvníky koupaliště.

Po dobu uzavření Jiráskova koupaliště bude v návaznosti na rozvolnění protiepidemiologických opatření otevřen pro veřejnost krytý plavecký bazén. V případě hezkého počasí bude otevřena terasa s lehátky a bude upravena provozní doba.

Aktuální informace budou dostupné na webových stránkách www.sportnachod.cz a www.mestonachod.cz .

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu!

Za vedení Sportovních zařízení města Náchoda - Kateřina Beranová, ředitelka

Uzavření Jiráskova koupaliště v létě 2021 Uzavření Jiráskova koupaliště v létě 2021