Čtvrtek, 10.11.2022Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo a využití dešťové vody v Náchodě má své vítěze

V období od 1. července do 15. září probíhala v Náchodě soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo a využití dešťové vody. K vyhodnocení soutěže došlo v měsíci říjnu 2022 a slavnostní předání drobného ocenění nejlepším v každé kategorii (květinová výzdoba a využití dešťové vody) se uskutečnilo v obřadní síni náchodské radnice ve středu 9. listopadu 2022.

Ceny a poděkování předali místostarosta Jan Čtvrtečka a p. Andrea Brandejsová z odboru životního prostředí MěÚ Náchod.

„Blahopřejeme vítězům a jsme rádi, že se v letošním roce zapojilo do soutěže více občanů, a to i do nové kategorie nakládání s dešťovou vodou. Je vidět, že lidem není lhostejné okolí svých domů. Všem patří velké poděkování a věříme, že letošní vítězové budou inspirací pro ostatní i v dalších letech," uvedl během předání cen místostarosta Jan Čtvrtečka.

Vítězové soutěže:

Kategorie rozkvetlé místo - paní Jitka Šplíchalová, ulice Na Pláni

Kategorie využití dešťové vody - pan Milan Rufer, chatová oblast V Kalhotách

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo a využití dešťové vody v Náchodě má své vítěze Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo a využití dešťové vody v Náchodě má své vítěze