Pondělí, 20.02.2023Malé ohlédnutí za náchodským masopustním veselím

Malé ohlédnutí za náchodským masopustním veselím

Sousedský masopust již tradičně odstartoval předáním klíče od města z rukou starosta Jana Birke a průvodem masek od Itálie po ulici Kamenice na Masarykovo náměstí, kde bylo připraveno několik zastávek s programem.

Během průvodu se jako vždy rozdávaly starostenské koblihy z náchodských pekáren. Letos jich bylo 500!

Děkujeme organizátorům a účinkujícím za skvělou přípravu akce, bohatý program a spoustu zábavy (včetně popravy a oživení medvěda, únosu místostarosty Jana Čtvrtečky, ohňové show i svatby).

Velké poděkování patří Muzeu Náchodska, Dtředisku volného času Déčko, Erasmákům, Pivovaru Primátor, stánkařům a všem, kteří přišli v úžasných maskách.

Malé ohlédnutí za náchodským masopustním veselím Malé ohlédnutí za náchodským masopustním veselím