Neděle, 11.09.2022Dny evropského dědictví

Dny evropského dědictví

Sobota 10. 9. se nesla také ve znamení Dnů evropského dědictví, které se ve spolupráci s Novým Městem nad Metují uskutečnily v Náchodě - v Malých lázních Běloves. Po celý den mohli účastníci využívat bezplatné autobusové dopravy mezi Novým Městem, Náchodem a polskými Duszniky-Zdrój. V Bělovsi je čekaly komentované prohlídky úpravny minerální vody a vrtu Jan a nově zahájená výstava fotografií Tomáše Menece. Ti, kteří měli zájem, obdrželi razítko do sběratelské kartičky pro získání drobné odměny v infocentru v Novém Městě nad Metují. Za celý den prošlo areálem Malých lázní více než 300 osob!

Děkujeme všem návštěvníkům, organizátorům a především městu Nové Město nad Metují jako hlavnímu organizátorovi akce.

Dny evropského dědictví Dny evropského dědictví