Středa, 15.06.2022Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici a slavnostní rozvinutí a svěcení repliky historického praporu hasičů Náchod – sobota 18. 6. 2022

Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici   a slavnostní rozvinutí a svěcení repliky historického praporu hasičů Náchod   – sobota 18. 6. 2022

Zveme vás již tuto sobotu - 18. 6. 2022 od 8 do 12 hodin - na Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici v Náchodě. Těšit se můžete na ukázky prostor a vybavení hasičů, prezentaci práce hasičů, soutěže pro děti a besedy o požární prevenci.

Odpoledne od 16:30 hodin vás zveme na slavnostní rozvinutí a svěcení repliky historického praporu hasičů Náchod z roku 1889 - na Masarykově náměstí (mezi městským divadlem a budovou děkanství) za účasti vedení města Náchoda a hejtmana Královéhradeckého kraje. Po slavnostním aktu doprovodíme průvodem prapor do hasičské zbrojnice v Raisově ulici, kde bude umístěn na čestném místě!

Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici