Čtvtek, 27.08.2020V Mateřské škole Alšova mají nové šatny a sociální zázemí

V Mateřské škole Alšova mají nové šatny a sociální zázemí

Další investicí do škol v Náchodě je právě dokončená přístavba šaten a sociálního zázemí pro zaměstnance mateřské školy Alšova.

Přístavbu a dílčí stavební úpravy zahájila firma Vše pro stavby s.r.o. 27. dubna 2020. Součástí této investiční akce za 2,6 mil. Kč bylo také vytvoření sociálního zázemí pro zaměstnance školky, které zde dlouhá léta chybělo.

Ještě před začátkem školního roku si provedené úpravy v tomto týdnu prohlédli zástupci města místostarostové Jan Čtvrtečka a František Majer, zástupci odboru investic a rozvoje města a vedoucí odboru školství MěÚ Náchod Iveta Lukešová. V doprovodu dodavatele a ředitelky MŠ Kláry Skleničkové si prohlédli vnitřní prostory přístavby, kde budou umístěny nové šatny a po mnoha letech se zde zlepší í zázemí pro personál.

V Mateřské škole Alšova mají nové šatny a sociální zázemí V Mateřské škole Alšova mají nové šatny a sociální zázemí