Neděle, 15.05.20222. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

V neděli 15. května dorazila na start již 2. ročník běhu o Běloveské bublinky, který uspořádalo SVČ Déčko Náchod ve spolupráci s městem Náchod, téměř stovka závodníků. Ti bojovali o vítězství v jednotlivých věkových kategoriích na trasách v délce 300 a 500 metrů a 1 a 2 km. Hlavní závod na 5 km po trase Mattoni FreeRun odstartoval v 11:15 hod.

Na své si přišli hlavně nejmladší účastníci, na které čekaly medaile a krásné ceny, které jim předali místostarostové Jan Čtvrtečka a František Majer společně s ředitelkou Déčka Kateřinou Hiebschovou. Velké poděkování si zaslouží všichni organizátoři, které letošní velký zájem o účast v závodu mile překvapil a už teď se těší na 3. ročník!

Blahopřejeme nejen vítězům, ale všem, kteří doběhli do cíle!

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí 2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí