Úterý, 11.05.2021Kladské pomezí nabízí možnost prezentace ZDARMA v novém online katalogu ubytování

Patříte mezi provozovatele ubytovacích služeb na území Kladského pomezí nebo v některém z členských a partnerských měst či obcí? Využijte možnosti prezentace vašeho ubytovacího zařízení v online katalogu ubytování Kladského pomezí na letošní rok zcela ZDARMA! Katalog s novou vizualizací a jednoduchým systémem online formulářů je součástí našich webových stránek www.kladskepomezi.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o prezentaci v našem katalogu nás kontaktujte na e-mailové adrese info@kladskepomezi.cz. Rádi vám poskytneme kompletní nabídku i pro nečleny a ubytovatele mimo území Kladského pomezí.

Katalog ubytování Katalog ubytování