Neděle, 21.05.2017Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD.

Jedná se o další krok při navazování  partnerských vztahů mezi městy Náchod a Partizánske, které by mělo být oficiálně stvrzeno počátkem září ve městě Partizánske podpisem dohody o spolupráci.

Text partnerské smlouvy již schválilo Městské zastupitelstvo v Náchodě a souhlas se zněním smlouvy vyslovily i samosprávné orgány ve městě Partizánske. Primátor Josef Božik byl v Náchodě přivítán v obřadní síni radnice kompletním vedením města v čele se starostou Janem Birke. Do programu jeho krátkého pobytu v Náchodě se podařilo zařadit  i prohlídku nově otevřeného parku U Města Prahy, prostor městského divadla  i návštěvu náchodského zámku.

Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD. Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD.