Pátek, 17.03.2017Fiktivní firmy přilákaly do Náchoda desítky studentů středních škol

Fiktivní firmy přilákaly do Náchoda desítky studentů středních škol

V rámci 6. regionálního veletrhu fiktivních firem, který pořádá Obchodní akademie Náchod, zavítali ve středu 15. března 2017 do náchodského Beránku opět desítky studentů středních škol, aby zde změřily síly a úspěšnost svých projektů.

Pozdravit a podpořit soutěžící studenty přišli také zástupci města Náchoda - starosta Jan Birke, místostarostové Pavla Maršíková, Miroslav Brát a Jan Čtvrtečka a zastupitel Petr Jirásek. Všichni si pak během představování fiktivních firem v českém i anglickém jazyce osobně prohlédli jednotlivé stánky a v doprovodu ředitelky OA Náchod a současně také náchodské zastupitelky Věry Svatošové podpořili soutěžící v jejich „fiktivním obchodování" v krásných prostorách Městského divadla Dr. J. Čížka.

Fiktivní firmy Fiktivní firmy