Pondělí, 19.10.2020Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Chcete pomáhat? Nabízíte dobrovolnickou pomoc v této vypjaté době? Nevíte, kde začít, kam se obrátit?

Město Náchod nabízí možnost registrace do databáze dobrovolníků, kterou sdílíme se všemi složkami IZS, abychom si mohli navzájem operativně velmi rychle pomoci.

V případě vašeho zájmu a ochoty, prosíme, kontaktujte vedoucího odboru sociálních věcí MěÚ Náchod Bc. Pavla Schumu, tel. č.: 491 405 437 nebo 736 613 419, e-mail: p.schuma@mestonachod.cz .

Děkujeme!

Důležitá Informace pro dobrovolníky! Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát