Čtvtek, 13.06.2019Příprava další vlny kotlíkových dotací v kraji

Příprava další vlny kotlíkových dotací v kraji

Královéhradecký kraj uspěl s žádostí o poskytnutí 3. grantu kotlíkových dotací u Ministerstva životního prostředí. Zájemcům o kotlíkové dotace v Královéhradeckém kraji bude v letech 2019 a 2022 rozděleno celkem přes 207 mil Kč.

V případě, že dne 17. 6. 2019 rozhodne Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje o vyhlášení dotačního programu, bude v září 2019 otevřena nová výzva kotlíkových dotací, ve které kraj rozdělí 150 mil Kč mezi žadatele o výměnu zdroje tepla. Podporováno bude pořízení tepelného čerpadla, plynového kondenzační kotle a kotle na biomasu. Veškeré informace o pravidlech čerpání v zářiové výzvě budou zveřejněny od 1. 7. 2019 na webových stránkách Královéhradeckého kraje ( zobrazit stránky ) a na úřední desce kraje ( zobrazit stránky)

Bližší informace budou také zájemcům poskytovat pracovníci kraje již během měsíce června na seminářích v jednotlivých městech.

Náchod:  18. 6. 2019

místo konání: Hotel Beránek, Masarykovo náměstí 74, Náchod

začátek semináře v 17 hod

Přijďte se zeptat na všechno, co vás zajímá ohledně kotlíkových dotací