Sobota, 04.02.2017Mistrovství ČR v krasobruslení

Mistrovství ČR v krasobruslení

Náchodský zimák je tento víkend dějištěm Mistrovství ČR v krasobruslení. Starosta Jan Birke společně s místostarostkou Pavlou Maršíkovou předali v sobotu dopoledne medaile těm nejlepším v kategorii seniorek.

Atmosféra na zimním stadionu a výkony všech účastníků byly jedním slovem „nepopsatelné"! Díky náchodskému oddílu Kraso a všem, kteří se na organizaci mistrovství podíleli!

Starosta Jan Birke během návštěvy závodů dostal krásný odznak - brusličku. „Budu ji teď hrdě nosit v klopě svého saka, už proto, že tuhle krásnou věc, kterou nedávno dostali všichni účastníci ME v Ostravě, vyrábějí náchodské „zlaté ručičky", neskrýval nadšení starosta. Autorem je Dagmar Radová z Náchoda - www.icedream.cz.

Mistrovství ČR v krasobruslení Mistrovství ČR v krasobruslení