Dnes
Teplota: 4.9 °C

Úterý, 05.03.2019Mistrovství ČR v atletice žactva

Mistrovství ČR v atletice žactva

V Ostravě se o prvním březnovém víkendu konalo Mistrovství ČR v atletice žáků a žákyň v hale.

Z Náchoda s trenérem odjela trojice vybraných závodníků. Již samotná účast je obrovským úspěchem.

O to větší radost nám udělala tato trojice svým vystoupením, kde přivezla dvě bronzové medaile.

Jednotlivé výsledky:

1. Jiří Bruha v rozběhu na 60m časem 7,29 sec. postoupil do finále, kde celkově skončil na vynikajícím 3. místě a výkonem 7,25 sec. si vytvořil osobní rekord.

O den později běžel 150m za 17,48 sec. a opět se probojoval do finále a časem 17,54sec. skončil na 6. místě.

2. Michal Bruha měl problémy s pravým kotníkem, přesto nastoupil na skok daleký a výkonem 539 cm skončil na 14.místě. Pak běžel rozběh na 800m a časem 2:14,92 min. ze 24 startujících skončil na 15.místě.

3. Šimon Klimeš ve finále na 3000m výkonem 10:58,46 min. doběhl na celkovém 14. místě.

Na závěr šampionátu byla závěrečná štafeta na 4 x 200m ,kde z 20. družstev skončila ta naše na neuvěřitelném 3. místě a brala bronzové medaile časem 1:37,72 min.

Takže celá výprava odjížděla velice spokojena s konstatováním, že se pokusí v letní sezóně ještě vylepšit své výkony.