Dnes
Teplota: 17.2 °C

Pondělí, 08.10.2018Mistrovství ČR v atletice

Mistrovství ČR v atletice

V sobotu 6. 10. 2018 se konalo v Hranici na Moravě Mistrovství ČR družstev staršího žactva roč. 2003 - 2006 . Také za účasti pětice mladých nadějných atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda.

Celkem bylo na přeborech 10 nejlepších družstev chlapců i dívek z celé ČR.  Každé družstvo mohlo přihlásit maximálně 20 atletů .

Jednotlivec pak mohl závodit ve třech disciplínách, které jsou vždy obodovány od 1. - 10. místa / tedy vítěz 11 bodů, druhý 9, třetí 8.......... až 1. bod za 10-té místo/.

Již samotná účast  se probojovat až do samotného finále byla obrovským úspěchem.

Konkurence byla opravdu veliká.

Naše družstvo chlapců skončilo na 9. místě / 1. místo = Olomouc, 2. místo = Opava, 3. místo = Kolín /. Za našim družstvem skončil SSK Vítkovice.

Bodující chlapci z naší atletické tréninkové skupiny :

1. Bruhá Jiří - roč. 2004

= 60 m : 7,41 sec. - postup do finále , kde skončil na 3. místě časem 7,42 sec. a tím přispěl 8. body .

= skok daleký : 554 cm, což stačilo na 10. místo