Sobota, 16.06.2018První ročník Seniorády

První ročník Seniorády

Město Náchod si hýčká své občany, a to bez rozdílu věku.

A protože chce přispět ke kvalitě života i těch dříve narozených, pořádá např. projekt Aktivní senior, v rámci něhož se senioři mohou hlásit do ZUŠ do tzv. Akademie 60+ , účastnit se několikrát do roka různých workshopů v Městské knihovně v Náchodě a nebo navštívit nepřeberné množství výletů v česko-polském příhraničí a to vše ZCELA ZDARMA. Novinkou je letos první ročník Seniorády, která se na atletickém stadionu Hamra uskutečnila právě dnes. Senioři se tam mohli utkat celkem v sedmi disciplínách - Spin Ladder, Kroužky, Florbal, Hod na koš, Ruské kuželky, Lukostřelba a Nordic Walking. Město Náchod zajistilo vybavení všech disciplín a díky sponzorům také věcné ceny a občerstvení. Děkujeme Pekárnám a cukrárnám Náchod, Primátoru Náchod, společnosti Proma Reha a projektu Seniorské pasy. A v neposlední řadě všem účastníkům a soutěžícím, kteří si i díky krásnému počasí užili dnešní soutěžní den.

Přílohy:

Karta     (5992_241169319.pdf / 1,16 MB)

První ročník Seniorády První ročník Seniorády