Dnes
Teplota: -1.5 °C

Středa, 02.05.2018Úspěchy Delfínu Náchod v Třebové

Úspěchy Delfínu Náchod v Třebové

Celkem 300 plavců z 25 klubů se zúčastnilo 32. ročníku Ceny Třebovské lokomotivy. Oddíl Delfín Náchod reprezentovalo 28 závodníků.

Hned čtyři z nich vybojovali příčku nejvyšší. Matěj Vrzáček v ročníku 2005 zvítězil ve všech svých pěti startech - 50 a 200m volný způsob (VZ), 100m polohově (PZ), 200m znak (Z) i 100m motýl (M).  O rok starší Kristýna Voborníková přiváží do Náchoda pouze o 1 zlatou méně - za distance 50 a 200m VZ, 100 PZ a 200 Z. Jedenáctiletá Michaela Morávková brala kompletní sadu medailí - zlato na 100 Z, stříbro na 100 PZ a bronz na 50 VZ. Stejně stará Barbora Linhartová dohmátl jako první na 100m prsa v čase 1:31,09.

Mezi stříbrné medailisty se zařadila Karolína Slavíková s 2. místy na 50 a 200 VZ i 200 Z a také štafeta Delfínu na 4x50m PZ.

Hned 4 bronzové medaile získala Markéta Dítětová. Simona Bubeníčková a Veronika Švecová dohmátly dvakrát jako třetí. Sbírku medaili doplnila bronzem plavající trenérka Kateřina Kramlová.