Pátek, 06.10.2017Krytý plavecký bazén v Náchodě zahájil sezonu v novém

Krytý plavecký bazén v Náchodě zahájil sezonu v novém

Sportovní zařízení města Náchoda, příspěvková organizace, která je provozovatelem krytého plaveckého bazénu, v době letošní pravidelné odstávky připravila pro návštěvníky bazénu řadu novinek.

Z rozpočtu zřizovatel - Města Náchoda - se podařilo vyměnit 234 kusů starých šatních skříněk skříněk za bezmála 1,5 milionu korun, rekonstruovat sprchy a ve velkém bazénu instalovat nové lavičky.  Dodavatelem skříněk, které budou pro návštěvníky rozhodně zlepšením komfortu při jejich návštěvě, byla firma Frajt, s.r.o., Kroměříž.

„V neposlední řadě jsme provedli opravy a údržbu, které běžný zákazník neuvidí, protože se týkají strojovny bazénu jako například opravu UV lampy na úpravu bazénové vody, vizualizaci měření průtoků obou bazénů, výměnu části potrubí ve strojovně včetně požární vody, zbudování pochozích lávek u akumulačních nádrží, výměnu osvětlení rozvodny a výměnu měření a dávkování chemie velkého bazénu," upřesnila ředitelka sportovních zařízení města Náchoda ing. Jaroslava Justová.

Přejeme všem návštěvníkům hodně příjemných zážitků při návštěvě plaveckého bazénu v letošní sezoně 2017-2018!

Krytý plavecký bazén v Náchodě Krytý plavecký bazén v Náchodě